2010 03 28

Motiejūnas pelnė 32 taškus, o „Benetton“ varžovus sutriuškino 140 taškų skirtumu

Įspūdingą pergalę Italijos krepšinio lygoje iškovojo Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ ekipa: namuose net 169:29 (41:9, 48:3, 39:4, 41:13) sutriuškino pirmenybių autsaiderę Neapolio „Martos“ komandą.
D.Motiejūnas - naudingiausias turnyro pirmos savaitės žaidėjas
D.Motiejūnas surinko 53 naudingumo balus. / „Scanpix“ nuotr.

39 minutes aikštelėje praleidęs D.Motiejūnas pelnė 32 (dvitaškiai 13/17, tritaškiai 2/5) taškus, atkovojo 21 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė 6 kamuolius, 2 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 53 naudingumo balus.

31 tašką prie pergalės pridėjo Augustinas Fabi, 29  Daniele Sandri, po 24 – Sandro Nicevičius ir Jasminas Hukičius, 21 – Davoras Kusas.

Svečių gretose pasižymėjo Riccardo Ciavarroni – 12 taškų

„Benetton“ (11 pergalių ir 12 pralaimėjimų) komanda turnyro lentelėje užima devintą poziciją.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius