2014 05 25

NBA Rytų konferencijos finale LeBrono Jameso ir Dwayne'o Wade'o vedamas „Heat“ išsiveržė į priekį

Sekmadienį NBA lygoje buvo sužaistos trečiosios Rytų konferencijos finalo serijos rungtynės. Praėjusio sezono čempionas „Miami Heat“ klubas antrą kartą iš eilės nugalėjo „Indiana Pacers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1.
„Heat“ – „Pacers“
„Heat“ – „Pacers“ / „Scanpix“ nuotr.

„Miami Heat“ – „Indiana Pacers“ 99:87 (14:21, 24:21, 33:22, 28:23)

Namuose rungtyniavę „Heat“ krepšininkai sugebėjo atsigauti po vangios rungtynių pradžios ir iškovojo jau šeštą pergalę namų aikštėje šio sezono atkrintamosiose varžybose.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai atsiliko net 15 taškų, tačiau trečiajame kėlinyje vaizdas stipriai pasikeitė. „Heat“ pradėjo solidžiau gintis ir išprovokavo penkias iš eilės „Pacers“ klaidas. Sužaidus tris minutes trečiajame kėlinyje, rezultatą dėjimu persvėrė LeBronas Jamesas ir „Heat“ iki rungtynių pabaigos dominavo. Iš viso per rungtynes šeimininkai pataikė dešimt tritaškių.

Pagrindiniai pergalės kalviai buvo komandos lyderiai Dwyane'as Wade'as (23 taškai) ir LeBronas Jamesas (26 taškai). Tai buvo jau trečiosios rungtynės iš eilės, kuriose D.Wade'as rinko daugiau nei 20 taškų. Pastebimas buvo ir gynėjas Ray Allenas, kuris surinko 16 taškų.

„Pacers“ ekipai 17 taškų pelnė Paulas George'as, kuris į aikštę sugrįžo po patirto smegenų sutrenkimo. Buvo matyti, kad krepšininkas pastarąsias dienas nesitreniravo, nes rungtynių pradžioje klydo ir įsibėgėjo, kai jau buvo per vėlu. Roy Hibbertas pelnė 16 taškų, Davidas Westas – 13, L. Stephensonas – 10.

„Heat“: LeBronas Jamesas 26, Dwyane'as Wade'as 23, Ray Allenas 16, Chrisas Boshas 9, Norrisas Cole'as 9.

„Pacers“: Paulas George'as 17, Roy Hibbertas 16, Davidas Westas 13, Lance'as Stephensonas 10 (11 atk. kam.), George'as Hillas 8, Luisas Scola 8, C. Watsonas ir R.Butleris po 6.