2011 02 02

NBA čempionai tik po pratęsimo nugalėjo „Rockets“ ekipą (rezultatai, nuotraukos, video)

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo titulą ginantys Los Andželo „Lakers“ (34 ir 15) krepšininkai, kurie namuose rezultatu 114:106 (31:23, 23:25, 20:26, 24:24, 16:8) po pratęsimo privertė pasiduoti Hjustono „Rockets“ (22 ir 28) klubą.
Pau Gasolis prieš Chucką Hayesą
Pau Gasolis prieš Chucką Hayesą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svečiams pratęsimą išplėšė taiklus Luiso Scola dvitaškis iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 5 sekundėms.

Iki papildomo laiko pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę rezultatas dar buvo lygus (106:106), bet tuomet Kobe Bryantas bei Pau Gasolis pataikė po dvitaškį, Steve'as Blake'as realizavo baudų metimus ir aikštės šeimininkai atitrūko nebepavejamai – 102:106.

Nugalėtojams K.Bryantas pelnė 32 taškus (6 atk. kam. 11 rez. perd.), P.Gasolis – 26 (16 atk. kam.), Lamaras Odomas – 20 (20 atk. kam.), Derekas Fisheris – 11, Ronas Artestas bei S.Blake'as pridėjo po 9 taškus.

Pralaimėjusiesiems Kevinas Martinas įmetė 30 taškų, L.Scola – 24 (15 atk. kam.), Aaronas Brooksas surinko 16 taškų (8 rez. perd.).