2010 11 07

NBA čempionate Kleiza ir Ilgauskas nebuvo rezultatyvūs

NBA čempionate praėjusią naktį žaidė du Lietuvos krepšininkai. Ir Linas Kleiza, ir Žydrūnas Ilgauskas nebuvo rezultatyvūs, tačiau jų ekipų rezultatai – skirtingi. Toronto klubas vėl pralaimėjo, o Majamio – iškovojo dar vieną pergalę.
L.Kleiza dvikovoje su Portlando krepšininkais nebuvo rezultatyvus
L.Kleiza dvikovoje su Portlando krepšininkais nebuvo rezultatyvus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Raptors“ ekipai nepavyksta išvengti „banguoto“ žaidimo. Iš šį sykį, dvikovoje su Portlando „Trail Blazers“ viskas galėjo baigtis neblogai, jei ne „duobė“ antrame kėlinyje. Būtent per jį Portlando ekipa įgijo dešimties taškų pranašumą, kurį sugebėjo išsaugoti ir laimėti 97:84.

Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete, iš viso žaidė daugiau nei 23 minutes, tačiau pelnė vos 6 taškus. Kleiza pataikė 2 dvitaškius iš 8, visi 4 tolimi metimai skriejo pro šalį, jis įmetė 2 baudas iš 4 ir 2 sykius atkovojo atšokusį kamuolį.

RezultatyviausiasToronto ekipoje buvo 16 taškų surinkęs J.Jackas.

O Majamio „Heat“ iškovojo dar vieną pergalę. Žydrūno Ilgausko komanda 101:89 nugalėjo Naujojo Džersio „Nets“ penketą. D.Wade'as nugalėtojams pelnė 29 taškus, L.Jamesas – 23, C.Boshas – 21, o beveik 17 minučių rungtyniavęs Ilgauskas prie pergalės pridėjo 4 taškus ir 8 atkovotus kamuolius.

Majamio klubas laimėjo penktą susitikimą ir turi du pralaimėjimus, o Toronto ekipa yra iškovojusi vos vieną pergalę ir patyrė jau penktą nesėkmę.