NBA: J.Valančiūno „Raptors“ po pratęsimo nusileido K.Bryanto vedamam „Lakers“ klubui

Sekmadienį buvo žaidžiami NBA lygos susitikimai. „Toronto Raptors“ ekipa su Jonu Valančiūnu Los Andžele po pratęsimo nusileido „Lakers“ klubui.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

„Los Angeles Lakers“ – „Toronto Raptors“ 129:122 (27:24, 31:25, 23:31, 28:29, 20:13)

Toronto krepšininkai po atkaklios kovos patyrė vos ketvirtą pralaimėjimą šiame sezone. Tuo tarpu Los Andželo komandai tai buvo vos ketvirtoji pergalė.

Jonas Valančiūnas per 33 minutes surinko 9 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą ir kartą prasižengė. Uteniškis pataikė keturis dvitaškius iš dešimties ir realizavo vieną baudos metimą iš dviejų.

Jonas Valančiūnas padėjo komandai išplėšti pratęsimą, kai paskutinėmis ketvirtojo kėlinio akimirkomis blokavo Kobe Bryanto metimą.

Rezultatyviausias Toronto ekipoje su 29 taškais buvo Kyle'as Lowry. Terrence'as Rossas surinko 20 taškų. Po 19 pridėjo Louisas Williamsas ir Greivis Vasquezas.

Šiame susitikime atlikęs 6000-ąjį perdavimą karjeroje K.Bryantas tapo pirmuoju žaidėju lygos istorijoje, kuriam pavyko pelnyti daugiau nei 30000 taškų bei atlikti 6000 perdavimų. Krepšininkas per beveik 42 minutes surinko 31 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Nickas Youngas pridėjo 20 taškų. Carlosas Boozeris surinko 18, Jordanas Hillas – 16-a.

Svečiai turėjo verstis be traumuoto lyderio DeMaro DeRozano.