2011 05 08

NBA: Kevino Garnetto vedama „Celtics“ įveikė „Heat“ ir sušvelnino serijos rezultatą

Pirmąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalyje pasiekė „Celtics“ klubas.
Kevinas Garnettas
Kevinas Garnettas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Vedami Kevino Garnetto Bostono krepšininkai namuose 97:81 (27:21, 17:25, 28:15, 25:20) įveikė Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ ekipą. Serijoje iki keturių pergalių vis dar pirmauja „Heat“ – 2:1.

Ž.Ilgauskas per 10 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, suklydo 2 bei prasižengė 1 kartą.

Ne pati sėkmingiausia diena buvi ir „Heat“ lyderiams. Dwyane'as Wade'as (7 rez. perd.) nors pelnė 23 taškus, tačiau LeBronas Jamesas (7 atk. kam.) surinko tik 15 (6/16 met.), Chrisas Boshas – vos 6 (1/6 met.) taškus. D.Wade'ui neblogai talkino Mario Chalmersas ir Joelis Anthony (11 atk. kam.), kurių sąskaitose atitinkamai 17 ir 11 taškų.

Nugalėtojams Kevinas Garnettas (18 atk. kam.) surinko 28, Paulas Pierce'as (5/7 trit.) – 27, Ray'us Allenas – 15, Delonte Westas – 11 taškų.

„Celtics“ įžaidėjas Rajonas Rondo rungtyniavo iki pat rungtynių pabaigos, nors ketvirto kėlinio pradžioje smarkiai susitrenkė alkūnę. „Kai pamačiau jį grįžtantį iš persirengimo kambario, nė kiek nenustebau. Šioje komandoje daug žaidėjų, kurie rungtyniaus nepaisant nieko. Jis tai ir padarė“, – po rungtynių sakė „Celtics“ strategas Docas Riversas.

„Maniau, kad būsiu komandai naudingas gynyboje, o tam užtenka dviejų sveikų kojų“, – sakė R.Rondo.

Šiose rungtynėse pasirodė ir daugiau nei mėnesį traumą gydęsis „Celtics“ milžinas Shaquille'as O'Nealas, kuris į buvusios savo komandos krepšį per 8,5 minutės įmetė 2 taškus.