2011 03 10

NBA lyga: Carmelo Anthony išplėšė pergalę paskutinę sekundę, Kevinas Love'as pagerino rekordą (rezultatai, video, „Top 10“)

Trečiadienį NBA lygoje buvo sužaista vienuolika reguliariojo sezono mačų. Penkias pergales iškovojo šeimininkai, svečius sėkmė lydėjo šešiuose mačuose.
Carmelo Anthony
Carmelo Anthony iš viso pelnė 31 tašką. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Carmelo Anthony paskutinę sekundę išplėšė pergalę „Knicks“

Carmelo Anthony pirmą kartą tapo Niujorko „Knicks“ (34 perg. ir 29 pral.) klubo didvyriu, kai paskutinę sekundę pataikė lemiamą dvitaškį ir išplėšė pergalę 110:108 prieš Memfio „Grizzlies“ (36 ir 30) krepšininkus.

Verta pažymėti, jog „Knicks“ šias rungtynes galėjo laimėti ir be didesnės dramos, nes trečiajame kėlinyje pirmavo 17 taškų skirtumu (74:57), tačiau persvarą iššvaistė.

„Knicks“: Carmelo Anthony 31, Amare’as Stoudemire’as 26, Toney Douglasas 18 (10 rez. perd.).

„Grizzlies“: Tony Allenas 22, Darrellas Arthuras 21, Mike’as Conley ir Zachas Randolpas (11 atk. kam.) po 20.

Kevinas Love'as pagerino rekordą

Minesotos „Timberwolves“ komandos aukštaūgis Kevinas Love'as įrašė savo pavardę į NBA istoriją. Krepšininkas trečiadienį vykusiose rungtynėse surinko 52 dvigubą dublį iš eilės ir tapo absoliučiu lygos rekordininku.

Mače su Indianos „Pacers“ krepšininkas puolėjas per 27 minutes surinko 16 taškų ir atkovojo 21 kamuolį, o komanda iškovojo pergalę rezultatu 101:75.

Ankstesnis rekordas priklausė Mosesui Malone'ui, kuris 1976 metais buvo surinkęs 51 dvigubą dublį iš eilės.

Nepaisant pergalės Minesotos ekipa (16 ir 50) tapo pirmąja, praradusia net teorines galimybes patekti į NBA lygos atkrintamąsias varžybas. Tuo tarpu „Pacers“ (27 ir 37) Rytų konferencijoje užima 8 vietą.

„Timberwolves“: Kevin Love 16 (21 atk. kam.), Michaelas Beasley 16, Anthony Tolliveris 14.

„Pacers“: Tyleris Hansbroughas 21, A.J. Price'as 13, Danny Grangeris 10.

„Celtics“ pirmoji užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose

NBA lygos Rytų konferencijos lyderė Bostono „Celtics“ (46 ir 16) ekipa namuose 103:108 nusileido Los Andželo „Clippers“ (25 ir 40) klubui, bet tapo pirmąja komanda, užsitikrinusia vietą atkrintamosiose varžybose.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję „Clippers“ krepšininkai Vakarų konferencijoje užima tryliktą vietą.

„Celtics“: Ray'us Allenas 23, Nenadas Krstičius (9 atk. kam.) 20, Paulas Pierce'as 19.

„Clippers“: Maurice'as Williamsas 28, Deandre Jordanas (9 atk. kam.) 21, Blake'as Griffinas ir Ryanas Gomesas – po 12.