2014 03 30

NBA „Rockets“ patyrė pralaimėjimą, su Donatu Motiejūnu kovojęs Blake'as Griffinas susižeidė

Vienose iš šešių naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku sužaistų NBA reguliaraus sezono rungtynių į aikštę ėjo ir Donatas Motiejūnas. Lietuvis žaidė naudingai, tačiau jo atstovaujamas „Houston Rockets“ (49/23) klubas namuose 107:118 (33:23, 25:38, 26:27, 23:30) neatsilaikė prieš „Los Angeles Clippers“ (52/22).
„Rockets“ žaidėjai klausosi Kevino McHale'o
„Rockets“ žaidėjai klausosi Kevino McHale'o / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pergalė „Clippers“ ekipai, kuri Vakarų konferencijoje dabar žengia trečia, garantavo trečią iš eilės patekimą į atkrintamąsias varžybas. Laipteliu žemiau esanti „Rockets“ šios vietos dar nėra užsitikrinusi. Komandai dėl traumos negali padėti Dwightas Howardas.

Tris kėlinius komandos žaidė lygiai ir gražiai, tačiau ketvirtajame jau geriau atrodė „Clippers“. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Rockets“ atsiliko 85:88, tačiau tada prabilo J.Crawfordas, įmetęs 8 taškus iš eilės ir pirmą kartą sukrovęs „Clippers“ dviženklę persvarą.

„Clippers“ pergalę apkartino vieno lyderių Blake'o Griffino skaudi trauma, po kurios jis nebežaidė. Pirmajame kėlinyje grumdamasis dėl vietos baudos aikštelėje su Donatu Motiejūnu varžovų žvaigždė susiėmė už nugaros. Matėsi, kad aukštaūgio trauma tikrai yra skausminga, tačiau po rungtynių „Clippers“ atstovai teigė, kad B.Griffinui nenutiko nieko rimto.

Donatas Motiejūnas rungtyniavo beveik 27 minutes, per kurias įmetė 6 taškus (3/8 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du blokus, rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir kartą suklydo.

„Rockets“: J.Hardenas (6/11 dvit., 3/11 trit., 11/13 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) 32, C.Parsonas (8/14 dvit., 1.5 trit., 9/11 baud., 9 atk. kam.) 28, I.Canaanas 14, O.Ašikas (11 atk. kam.) 12, J.Linas 10.

„Clippers“: Ch.Paulas (5/7 dvit., 5/9 trit., 5/6 baud., 12 rez. perd.) 30, J.Crawfordas 22, D.Jordanas (12 atk. kam.) 20, M.Barnesas (3/10 trit., 10 atk. kam.) 15, D.Collisonas 11.

Kiti rezultatai:

„Detroit Pistons“ – „Philadelphia 76ers“ 98:123. „76ers“ nutraukė 26 pralaimėjimų iš eilės seriją.

„Atlanta Hawks“ – „Washington Wizards“ 97:101

„Sacramento Kings“ – „Dallas Mavericks“ 100:103

„Miami Heat“ – „Milwaukee Bucks“ 88:67

„New Orleans Pelicans“ – „San Antonio Spurs“ 80:96