2014 01 14

NBA savaitės žaidėjai – Carmelo Anthony ir DeMarcusas Cousinsas

NBA 2013–2014 metų sezono praėjusios reguliariojo sezono savaitės (sausio 6–12 d.) geriausiais krepšininkais Rytų ir Vakarų konferencijose pripažinti „New York Knicks“ puolėjas Carmelo Anthony ir „Sacramento Kings“ vidurio puolėjas DeMarcusas Cousinsas.
Carmelo Anthony
Carmelo Anthony / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

29-erių metų 203 cm ūgio C.Anthony praėjusią savaitę padėjo Niujorko klubui iškovoti visas tris pergales ir šiuose susitikimuose vidutiniškai pelnė po 27 taškus bei perėmė po 2,3 kamuolio, žaisdamas po 39,2 minutės.

Sėkmingiausiose savaitės rungtynėse „Knicks“ puolėjas sausio 9-ąją į Majamio „Heat“ (laimėta 102:92) ekipos krepšį įmetė 29 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

23-jų metų 211 cm ūgio D.Cousinsas su „Kings“ taip pat laimėjo visus tris praėjusios savaitės mačus bei svariai prisidėjo prie pergalių: į varžovų krepšį įmetė vidutiniškai po 25 taškus ir atkovojo po 12,7 kamuolio per vidutiniškai 37,2 minutės.

Visose trejose savaitės rungtynėse krepšininkas atliko dvigubą dublį ir pratęsė šią seriją iki dešimties rungtynių iš eilės. Sėkmingiausiame savaitės susitikime sausio 7-ąją su „Portland Trail Blazers“ komanda D.Cousinsas prie pergalės 123:119 prisidėjo 35 taškais ir 13 atkovotų kamuolių.

Be laureatais paskelbtų krepšininkų, į NBA lygos reguliariojo sezono savaitės žaidėjo titulą Rytų bei Vakarų konferencijose pretendavo Joe Johnsonas („Nets“), Ty Lawsonas („Nuggets“), Joshas Smithas („Pistons“), Darrenas Collisonas ir Blake'as Griffinas („Clippers“), Mike'as Conley („Grizzlies“), LaMarcusas Aldridge'as („Trail Blazers“) ir Timas Duncanas („Spurs“).