2011 12 29

NBA: Ty Lawsonas svariai prisidėjo prie antros „Nuggets“ pergalės

Denverio „Nuggets“ (2/0) klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos rungtynėse be didesnio vargo namuose 117:100 (28:23. 35:23, 25:20, 29:34) susitvarkė su Jutos „Jazz“ (0/2) komanda.
Ty Lawsonas
Ty Lawsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įpusėjus pirmajam kėliniui „Nuggets“ buvo atsilikęs vienu tašku, tačiau 7 Denverio taškus paeiliui pelnęs Ty Lawsonas išvedė savo komandą į priekį (24:20).

Šeimininkai „Jazz“ klubą į nokdauną pasiuntė prieš ilgąją pertrauką. „Nuggets“ pirmavo 42:40, bet ketvirtį užbaigė spurtu 21:6 į prieš antrąją susitikimo pusę turėjo 17 taškų pranašumą. Per likusius 2 kėlinius mačo šeimininkai varžovams priartėti nebeleido ir šventė antrą pergalę.

Buvęs žalgirietis T.Lawsonas nugalėtojų gretose žaidė naudingai. Įžaidėjas per 25 minutes surinko 15 taškų (6/8 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

„Nuggets“: Nene Hilario 25, Alas Harringtonas 18, Ty Lawsonas 15, Danilo Gallinari ir Rudy Fernandezas po 11, Arronas Afflalo 10.

„Jazz“: Alas Jeffersonas 19, Alecas Burksas 15, C.J.Milesas ir Paulas Milsapas (8 atk. kam.) 13, Devinas Harrisas ir Gordonas Haywardas 10.