2014 12 21

Ne itin sėkmingose Donatui Motiejūnui rungtynėse „Rockets“ nusileido „Hawks“

„Houston Rockets“ (19/7) klubas su Donatu Motiejūnu NBA pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. „Raketos“ išvykoje 97:104 (26:32, 14:20, 34:22, 23:30) nusileido 12-ąją pergalę per 13 pastarųjų rungtynių iškovojusiai „Atlanta Hawks“ (19/7) ekipai.
Mike'as Scottas ir Donatas Motiejūnas
Mike'as Scottas ir Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Rungtynės vyko gana banguotai, o likus žaisti tris minutes rezultatas buvo lygus – 90:90. Tada „Hawks“ laimėjo atkarpą 7:0 ir likus žaisti minutę buvo priekyje 97:90.

Hiustono ekipa ėmėsi pražangų taktikos gynyboje bei tritaškių puolime, tačiau niekas nesisekė. „Hawks“ pataikė 7 baudos metimus iš 8 ir laimėjo rungtynes.

Paskutinis keturis baudų metimus taikliai metęs Kyle'as Korveris pasiekė „Hawks“ klubo rekordą – pataikė jau 48 baudas iš eilės.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Donatas Motiejūnas per beveik 25 minutes įmetė 8 taškus (4/8 dvit., 0/3 trit., 0/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, vieną kamuolį perėmė, išvengė klaidų, bet kartą prasižengė.

„Rockets“: D.Howardas (7/10 dvit., 11 atk. kam.) 19, J.Hardenas (2/7 trit., 14 rez. perd.) 18, P.Beverley (4/9 trit.) ir J.Terry (4/10 trit.) po 14, T.Ariza (3/9 trit.) 13.

„Hawks“: K.Korveris (4/8 trit.) 22, A.Horfordas (6/9 dvit., 8 atk. kam.) ir P.Millsapas (6/9 dvit.) po 14, D.Carrollas 13.