Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Neptūnas“ VTB Jungtinėje lygoje nugalėjo Ramūno Butauto VEF

„Neptūno“ triumfo akimirka
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / „Neptūno“ triumfo akimirka
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktąją pergalę septynioliktosiose VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į aštuntąją vietą B grupėje pakilo Klaipėdos „Neptūnas“, sekmadienį namuose 90:85 (23:15, 16:19, 26:13, 25:38) įveikęs septintojoje pozicijoje likusį Latvijos čempioną Rygos VEF (6 pergalės ir 11 pralaimėjimų) klubą, kurį treniruoja Ramūnas Butautas.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Edgaras Ulanovas, 15 – Martynas Mažeika, 14 – Vytautas Šarakauskas (11 atkovotų kamuolių).

Svečiams 16 taškų pelnė Antwyane'as Robinsonas, po 14 – Danielius Brownas ir Christianas Polkas.

Kitose B grupės rungtynėse sekmadienį Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkai svečiuose 84:57 (16:22, 18:9, 32:15, 18:11) sutriuškino Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) ekipą.

B grupėje su 16 pergalių iš eilės pirmauja vietą ketvirtfinalyje jau užsitikrinę Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) krepšininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 16 16 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 17 15 2 88,2

3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 17 11 6 64,7

4. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 17 8 9 47,1

5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 16 7 9 43,8

6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 16 6 10 37,5

7. Rygos VEF (Latvija) 17 6 11 35,3

8. Klaipėdos „Neptūnas“ 17 5 12 29,4

9. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 15 4 11 26,7

10.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 16 4 12 25

Dar dvejos rungtynės buvo sužaistos A grupėje:

Talino „Kalev“ (Estija) – Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 76:88

Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) – „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 78:92

A grupėje pirmą vietą vietą ir vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Kazanės „Uniks“ (17 pergalių ir 1 pralaimėjimas) komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 18 17 1 94,4

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 17 12 5 70,6

3. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 17 11 6 64,7

4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 17 10 7 58,8

5. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 17 9 8 52,9

6. „Doneck“ (Ukraina) 18 8 10 44,4

7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 17 7 10 41,2

8. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 17 6 11 35,3

9. Nimburko ČEZ (Čekija) 17 4 13 23,5

10.Talino „Kalev“ (Estija) 17 2 15 11,8

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek