2014 01 19

„Neptūnas“ VTB mače nerado priešnuodžių Rimo Kurtinaičio treniruojamam „Chimki“

VTB Jungtinės lygos mače sekmadienį Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko pasipriešinti Rimo Kurtinaičio treniruojamam Maskvos srities „Chimki“ klubui. Namuose žaidę uostamiesčio krepšininkai rusams priešinosi tik 10 minučių, antrame kėlinyje įsisiūbavę svečiai be vargo 92:74 (20:17, 28:17, 23:20, 21:20) parklupdė lietuvius.
Marius Runkauskas
Marius Runkauskas / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Uostamiesčio krepšininkai „Chimki“ klubui priešinosi tik pirmąjį kėlinį. Antrajame ketvirtyje pranašumą susikrovę rusai per likusį laiką neprisileido „Neptūno“ arčiau ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

„Neptūnas“ mačą pradėjo sėkmingai – įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 13:7. Po R.Kurtinaičio paprašytos minutės pertraukėlės rusai atsigavo ir pradėjo vytis lietuvius. Negana to, iki pirmojo ketvirčio pabaigos ir persvėrė rezultatą 20:17.

Antrame kėlinyje Klaipėdos ekipa vis nerasdavo priešnuodžių „Chimki“ puolimui. Svečiai įpusėjus kėliniui pirmavo 34:28, o iki ilgosios pertraukos padidino savo pranašumą iki dviženklio – 48:34.

Trečiajame kėlinyje situacija nesikeitė – uostamiesčio ekipai vis nepavydavo sušvelninti atotrūkio. Antroje ketvirčio dalyje „Neptūno“ krepšį sudrebino Sergejaus Monios dėjimas, po kurio „Chimki“ pirmavo 69:47. Prieš lemiamą kėlinį lietuviai atsiliko 16 taškų – 54:71.

„Neptūnas“ ketvirtajame kėlinyje stebuklo nesukūrė. Įpusėjus kėliniui rusai pirmavo 75:62, o mačą laimėjo 92:74.

„Neptūnas“: Marius Runkauskas 13, Simas Galdikas ir Edgaras Ulanovas po 12, Valdas Vasylius (7 atk. kam.) 11, Arvydas Eitutavičius 8.

„Chimki“: Sergejus Monia 19, Krešimiras Lončaras 18, Marko Popovičius 17, Petteris Koponenas 10, Jegoras Vialcevas ir Nikita Balašovas po 8.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius