Nerezultatyviose, bet pergalingose rungtynėse Donatas Motiejūnas įmetė 7 taškus

Donatas Motiejūnas
„Scanpix“/AP nuotr. / Donatas Motiejūnas
0

„Houston Rockets“ (9/1) klubas itin nerezultatyviose NBA rungtynėse išvykoje 69:64 (24:19, 18:14, 9:18, 18:14) įveikė „Oklahoma City Thunder“ (3/8) ir kartu su „Memphi Grizzlies“ ekipa išliko Vakarų konferencijos lyderiais.

Po Trevoro Arizos techninė pražangos likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus – 65:65. Tritaškį tada pataikė Jamesas Hardenas ir per beveik visą minutę nė viena komanda nesurengė rezultatyvių atakų.

Likus žaisti beveik 5 sek. „Thunder“ ėmėsi pražangų taktikos ir vieną baudos metimą pataikęs J.Hardenas įtvirtino „Rockets“ pergalę.

Donato Motiejūno dvitaškis per Serge'ą Ibaką

D.Motiejūnas ir vėl rungtynes pradėjo „Rockets“ starto penkete bei žaidė net 32 minutes (32:22). Lietuvis įmetė 7 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po tris kartus suklydo ir prasižengė, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau pats gavo tris blokus.

„Rockets“: J.Hardenas (2/9 trit., 9 atk. kam.) 19, D.Howardas (4/14 dvit., 9 atk. kam.) ir P.Beverley (8 atk. kam.) po 12, T.Ariza 11.

„Thunder“: R.Jacksonas (11 atk. kam.) ir L.Thomasas po 15, S.Iabaka 10.

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder - Full Highlights | Nov 16, 2014 | NBA 2014-15 Season