2014 11 17

Nerezultatyviose, bet pergalingose rungtynėse Donatas Motiejūnas įmetė 7 taškus

„Houston Rockets“ (9/1) klubas itin nerezultatyviose NBA rungtynėse išvykoje 69:64 (24:19, 18:14, 9:18, 18:14) įveikė „Oklahoma City Thunder“ (3/8) ir kartu su „Memphi Grizzlies“ ekipa išliko Vakarų konferencijos lyderiais.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Po Trevoro Arizos techninė pražangos likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus – 65:65. Tritaškį tada pataikė Jamesas Hardenas ir per beveik visą minutę nė viena komanda nesurengė rezultatyvių atakų.

Likus žaisti beveik 5 sek. „Thunder“ ėmėsi pražangų taktikos ir vieną baudos metimą pataikęs J.Hardenas įtvirtino „Rockets“ pergalę.

D.Motiejūnas ir vėl rungtynes pradėjo „Rockets“ starto penkete bei žaidė net 32 minutes (32:22). Lietuvis įmetė 7 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po tris kartus suklydo ir prasižengė, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau pats gavo tris blokus.

„Rockets“: J.Hardenas (2/9 trit., 9 atk. kam.) 19, D.Howardas (4/14 dvit., 9 atk. kam.) ir P.Beverley (8 atk. kam.) po 12, T.Ariza 11.

„Thunder“: R.Jacksonas (11 atk. kam.) ir L.Thomasas po 15, S.Iabaka 10.