-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 02 21 /20:59

Netoli keturgubo dublio buvusi Kornelija Balčiūnaitė atvedė „Sirenas“ į pergalę LMKL

28 cm ūgio skirtumas po krepšiu nesutrukdė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (19/3) komandai įsirašė pergalės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Lino Šalkaus treniruojama ekipa savo aikštėje 71:48 (23:11, 17:9, 14:20, 17:8) sutriuškino „Utenos“ (7/15) krepšininkes.
Kornelija Balčiūnaitė
Kornelija Balčiūnaitė / Hotprans-Sirenos nuotr.

„Hoptrans-Sirenų“ ekipą palikus Ivetai Šalkauskei vidurio puolėjos pareigos atiteko 176 cm ūgio Kornelijai Balčiūnaitei, kuri šiose rungtynėse po krepšiais stumdėsi su 204 cm ūgio Kristina Alminaite.

„Utenos“ aukštaūgė mačą baigė surinkusi 20 taškų ir atkovojusi 14 kamuolių. Užtat K.Balčiūnaitė buvo netoli keturgubo dublio – 8 taškai, 14 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų bei 9 perimti kamuoliai.

Šeimininkės nuo varžovių atitrūko jau antrame kėlinyje, kuomet spurtavo 15:4 ir susikrovė triuškinamą persvarą (38:18, 16-ąją min.). Šį saugų atotrūkį „Hoptrans-Sirenos“ išsaugojo ir po ilgosios pertraukos.

„Hoptrans-Sirenos“: Santa Okockytė 23, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 14, Milda Sauliūtė 14, Kornelija Balčiūnaitė (14 atk. kam., 10 rez. perd., 9 per. kam.) ir Eglė Tarasevičiūtė po 8.

„Utena“: Kristina Alminaitė 20 (14 atk. kam.), Rita Žilinskaitė 15 (5 kld.), Lidziya Panasiuk 8.

Kitose penktadienio rungtynėse Klaipėdos „Fortūna“ 73:39 (25:12, 20:2, 18:17, 10:8) sutriuškino Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ atstoves.

„Fortūną“ į pergalę vedė 13 taškų surinkusi Lina Aglinskaitė, 12 taškų pridėjo Justina Matuzonytė, 10 – Kristė Druskytė, po 7 – Šarūnė Malinauskaitė ir Monika Grigalauskytė (12 atk. kam.).

Šiauliečių gretose po 11 taškų surinko Kateryna Kašlei ir Indrė Mikulėnaitė, 10 – Ieva Kazlauskaitė.

Marijampolės „Sūduva“ svečiuose 71:57 (16:17, 23:13, 15:16, 17:11) palaužė Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“.

„Aistės-LSU-Paradis“: N.Skadaitė 20, L.Svarytė (15 atk. kam.) 15, J.Marmienė 8.

„Sūduva“ I.Šalkauskė (10 atk. kam.) 24, S.Baliutavičiūtė 16, R.Milieškienė 15.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?