2014 01 15

„Nevėžis“ Utenoje nutraukė šešių pralaimėjimų seriją

Kėdainių „Nevėžio“ (8/8) komandai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pavyko nutraukti šešių pralaimėjimų seriją. Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa išvykoje 79:68 (16:13, 24:16, 13:17, 26:22) pranoko Utenos „Juventus“ (6/11) krepšininkus.
Simas Buterlevičius
Simas Buterlevičius / kedainiunevezis.lt/

Paskutinį kartą „Nevėžis“ buvo laimėjęs lapkričio 30 d., kai svečiuose 61:58 palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjų pasipriešinimą.

Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio kėdainiečiai vis dar turėjo dviženklę persvarą (65:54), tačiau tuomet išaušo Edgaro Stanionio valanda. 25 metų 192 cm ūgio gynėjas pelnė aštuonis taškus be atsako ir sumažino „Juventus“ atsilikimą (62:65, 38-ąją min.).

„Nevėžis“ taip pat metė savo kozirį – Valdą Dabkų. Puolėjas išprovokavo dvi pražangas, surinko keturis taškus iš eilės bei privertė „Juventus“ trenerių štabą prašyti minutės pertraukėlės (69:62).

Utenos ekipos įžaidėjas Keyronas Sheardas dar sumetė dvi baudas (64:69), bet galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Simo Buterlevičiaus tritaškis iš aikštės krašto.

„Juventus“: Karolis Petrukonis 17, Edgaras Stanionis 14, Keyronas Sheardas 9, Gintautas Matulis 9, Aidas Viskontas 9.

„Nevėžis“: Simas Buterlevičius 21 (4/4 dvit.), Gintaras Leonavičius 18 (7/7 baudų), Valdas Dabkus 17 (14 atk. kam.), Aurimas Adomaitis 8.