2013 10 26

NKL: Evaldas Baniulis vedė „Trakus“ į pergalę prieš „JAZZ-KTU“ klubą

Nesustabdomieji „Trakai“ įveikė Kauno „JAZZ-KTU“ ekipą NKL naujokai „Trakai“ (7/0) tęsia pergalių seriją. Šeštadienį Dainiaus Miliūno auklėtiniai namuose 65:58 (21:12, 18:19, 10:10, 16:17) nugalėjo Kauno „JAZZ-KTU“ ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.
Evaldas Baniulis
Evaldas Baniulis / NKL nuotr.

Po pergalės „Trakai“ tapo NKL turnyro lentelės lyderiais – jų sąskaitoje 14 taškų. Po tiek pat taškų turi Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“ ir Kauno „JAZZ-KTU“, tačiau šios ekipos žaidė rungtynėmis daugiau. Išsiveržę į priekį pirmajame kėlinyje, „Trakų“ krepšininkai rungtynių vadžias savo rankose išlaikė iki mačo pabaigos.

Antrą vakarą iš eilės varžovus į neviltį varė „Trakų“ lyderis Evaldas Baniulis. 26-erių metų 201 cm ūgio puolėjas per 35 minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 varžovo pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

„Trakai“: Evaldas Baniulis 28, Osvaldas Olisevičius ir Edvinas Jezukevičius (7 atk. kam.) bei Julius Kazakauskas (6 atk. kam.) po 8.

„JAZZ-KTU“: Giedrius Staniulis (7/14 dvitaškiai, 13 atk. kam.) 17, Donatas Sabeckis (9 atk. kam.) 13, Mindaugas Jakštas 9.