Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

NKL ir RKL lygos naujam turnyrui paskelbė rinktinių sudėtis

 Mantvyadas Stašelis ir Evaldas Šaulys
Lino Šilkaičio nuotr. / Mantvyadas Stašelis ir Evaldas Šaulys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aiškūs visi pirmadienį Šakiuose vyksiančio „Naujametinio Mantingos taurės turnyro“ dalyviai. Pirmą kartą abiejų lygų istorijoje vyksiančioje krepšinio šventėje žiūrovai pamatys dvejas rungtynes bei dėjimų ir snaiperio konkursus.

Renginys prasidės NKL ir RKL jaunimo komandų rungtynėmis. NKL šiame mače atstovaus Tautvydas Paliukėnas („Trakai“), Artūras Grygelis („Šilutė“), Dominykas Zupkauskas (Vilniaus „Perlas-MRU“), Laurynas Birutis, Martynas Sajus (abu – Kauno „Žalgiris-2”), Lukas Kvedaravičius, Tomas Zdanavičius (abu – „Vilnius“), Laurynas Bieliauskas, Džiugas Slavinskas (abu – Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“), Simonas Andraitis (Raseinių „Rasai“), Rokas Mažionis („Palanga“). Komandai vadovaus Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ strategas Giedrius Žibėnas.

RKL jaunimo rinktinę sudaro Simonas Kriaučiūnas (Biržų SM-„Biržų duona“), Ignas Saladinskas (Jonavos SK), Margiris Normantas (Vilniaus KM-„Citus“), Mantas Montvila (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Ignas Fiodorovas (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Justas Vazalis (Kauno „Sabonio KC“), Mykolas Dieninis (Kauno „Sabonio KC), Grantas Vasiliauskas (Alytaus SRC-„Dzūkija“), Tomas Verbinskis (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Mantas Košelis (Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“), Tadas Kararinas (Vilniaus KM-„Citus“), Lukas Gaudiešius (Biržų SM-„Biržų duona“). Rinktinės treneriai – Arimantas Mikaločius (Kretingos „Kretinga“) ir Tomas Kendra (Jonavos SK).

Antrose vakaro rungtynėse jėgas išbandys pagrindinės NKL ir RKL rinktinės. Vadovaujami Mindaugo Kildišiaus (Molėtų „Ežerūnas-Karys“) ir Roberto Stankevičiaus (Joniškio „Delikatesas“) NKL garbę gins Karolis Brusokas ir Dovis Bičkauksis (abu – „Trakai“), Evaldas Šaulys ir Nerijus Anglickis (abu – „Šilutė“), Ričardas Verbickas (Jonavos „Petrochema“), Paulius Petrilevičius (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“), Rytis Pipiras (Vilniaus „Perlas-MRU“), Martynas Echodas (Kauno „Žalgiris-2”), Paulius Malašauskas (Šakių „Zanavykas“), Mantvydas Stašelis (Kauno „JAZZ-Diremta“), Karolis Guščikas (Raseinių „Rasai“) ir Erikas Kubilius („Palanga“).

RKL pusėje rungtyniaus Vytautas Padgureckas (Tauragės krepšinio klubas), Linas Valatkevičius (Pabradės „TTS-Telesfera“), Vincentas Aleksandravičius (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Laurynas Kaveckis (Telšių „Telšiai“), Liudas Radavičius (Tauragės krepšinio klubas), Gytis Radzevičius (Kupiškio KK „Kupiškis“), Algirdas Palaima (Biržų „Rinkuškių alus“), Vilius Sajekas (Kauno raj. „ASU/Tornado“), Audrius Povilaitis (Akmenė SCKK-„Akmenės cementas“), Mindaugas Tamušauskas  (Telšių „Telšiai“), Tomas Rimša (Vilniaus KM-„Citus“), Aurelijus Pukelis (Šilalės „Lūšis“). Rinktinės treneriai – Augenijus Vaškys iš „Telšių“ ir Edvardas Žemgulis iš Tauragės krepšinio klubo.

Snaiperio konkurse NKL pusę atstovaus Aidas Einikis (Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“), Giedrius Kurtinaitis (Raseinių „Rasai“), Mantas Šerkšnas (Molėtų „Ežerūnas-Karys“) ir Šarūnas Vingelis (Šakių „Zanavykas“). RKL į konkursą delegavo Mantvydą Gečionį (Stakliškių „Stakliškės“), Mindaugą Čepauską (Šilalės „Lūšis“), Lauryną Kaveckį (Telšių „Telšiai“) ir Vincentą Aleksandravičių (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas).

Dėjimais šventės žiūrovus džiugins Ignas Labutis (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“), Martynas Varnas (Kauno „Žalgiris-2“), Algirdas Palaima (Biržų „Rinkuškių alus“) ir Steponas Markus (Kretingos „Kretinga“) .

„Naujametinio Mantingos taurės turnyro“ programa:

16:30 – krepšinio rungtynės NKL ir RKL jaunimas
18:00 – „Snaiperio“ konkursas
18:20 – krepšinio rungtynės NKL ir RKL rinktinės
20:00  – „Oro karaliaus“ konkursas   

Komentarai
Temos RKL
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 24sek