2014 10 31

NKL: Karolis Guščikas nokautavo „Zanavyką“, „Rasai“ šventė pergalę

„Rasų“ centras Karolis Guščikas parodė, kodėl juo tiki komandos treneris Albertas Vilimas ir daugiausiai prisidėjo prie ketvirtosios savo komandos pergalės šiame NKL sezone. Po atkaklios kovos raseiniškiai palaužė Šakių „Zanavyką“ rezultatu 71:61, o rungtynėse žibėjęs 205 cm ūgio aukštaūgis pelnė 25 taškus, atkovojo 17 kamuolių, blokavo net 8 varžovų metimus (geriausias sezono rezultatas) ir surinko 48 naudingumo balus (geriausias sezono rezultatas).
„Rasų“ ekipos žaidėjas Karolis Guščikas
„Rasų“ ekipos žaidėjas Karolis Guščikas / Sauliaus Čirbos nuotr.

Nuo trečios rungtynių minutės „Rasai“ šoktelėjo į priekį ir visų rungtynių metu pirmavo bent 1-2 taškų skirtumu. Būtent vienas metimas komandas skyrė ketvirtojo kėlinio pradžioje (57:55), bet tuomet po dvitaškį pelnė Valdemaras Savostjanovas ir Justas Petkevičius, po tritaškį smeigė Karolis Guščikas ir Giedrius Kurtinaitis bei atstatė saugią persvarą (71:59). Paskutinis rungtynėse taškus pelnė „Zanavyko“ atstovas Šarūnas Beniušis. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė raseiniškių pergalę – 71:61.

„Rasų“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavusiam K. Guščikui puikiai talkino 16 taškų į šakiečių krepšį įmetęs Justas Petkevičius, 11 pridėjo Giedrius Kurtinaitis, 9 – Gediminas Butkus.

„Zanavyko“ gretose po 14 taškų pelnė Paulius Malašauskas ir Šarūnas Beniušis (11 atk. kam.). Po 11 taškų įmetė Taurantas Tamošiūnas ir Simas Raupys.

Po šių rungtynių „Rasai“ (4-6) ir „Zanavykas“ (4-6) įsitaisė greta vienas kito – keturiolikos komandų turnyre dalinasi 11-12 vietas.