2014 10 24

NKL: Raseiniuose – 45 Antano Udro naudingumo balai ir sunki „Perlo-MRU“ pergalė

Septintajame NKL ture Raseinių „Rasų“ (3/4) ir Vilniaus „Perlo-MRU“ (6/1) komandoms sužaidus du kėlinius svečių aukštaūgis Antanas Udras savo sąskaitoje turėjo 19 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, o jo komanda – saugią persvarą (41:48).
Antanas Udras
Antanas Udras / Sauliaus Čirbos nuotr.

Antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Po Gedimino Butkaus perdavimų taškus rinko raseiniškis Valdemaras Savostjanovas, įsibėgėjo Giedrius Kurtinaitis ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandas teskyrė vienas metimas (86:88).

Vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai iš Vilniaus,  kuriems Tadas Rinkūnas ir Edvinas Jezukevičius  baudų metimais įtvirtino pergalę – 88:95.

Puikiai šiose rungtynėse žaidė „Perlo-MRU“ aukštaūgiai A. Udras ir E. Jezukevičius. Pirmasis pelnė 26 taškus ir atkovojo 20 kamuolių ir surinko 45 naudingumo balus (geriausi asmeniniai sezono rezultatai), antrasis pridėjo 22 taškus ir po lenta sugriebė 6 atšokusius kamuolius. Tadas Rinkūnas įmetė 19 taškų, Dominyko Domarko sąskaitoje – 9 taškai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Rasų“ ekipoje išsiskyrė V. Savostjanovas – 26 taškai, 8 atkovoti kamuoliai. 15 taškų pelnė Karolis Guščikas, 12 – Giedrius Kurtinaitis, po 11 – Justas Petkevičius ir Gediminas Butkus (11 rez. per.).