2014 02 02

Nukraujavęs „Neptūnas“ VTB Jungtinėje lygoje pralaimėjo Liubercų „Triumf“

Traumų ir ligų išretintam Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubui nepavyko šį sezoną antrą kartą įveikti Maskvos srities Liubercų „Triumf“ ekipos. Klaipėdiečiai Rusijoje vykusiose VTB Jungtinės lygos rungtynėse ilgai lipo varžovams ant kulnų, tačiau galiausiai pralaimėjo 70:83.
Rungtynių akimirka / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą, vykusį pernai Klaipėdoje, „Neptūnas“ buvo laimėjęs 87:82.

Neptūniečiai rungtynes Rusijoje sekmadienį pradėjo galingai – per pirmąjį kėlinį pelnė net 28 taškus, o aikštės šeimininkai įmetė 23 taškus. Bet dar prieš didžiąją pertrauką rusai perėmė iniciatyvą – 47:42.

Trečiajame kėlinyje neptūniečiai buvo priartėję 50:52, tačiau varžovai vėl surezgė kelias sėkmingas atakas ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Triumf“ – „Neptūnas“ – 83:70 (23:28, 24:14, 18:16, 18:12).

„Triumf“: Cory Higginsas – 24 (6/11 dvit.), Kyle'as Landry – 14, Dmitrijus Kulaginas 13 (5/10 dvit.), Jevgenijus Valijevas – 9, Milovanas Rakovičius – 9 tšk.

„Neptūnas“: Edgaras Ulanovas – 15 (8 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas – 14 (7/14 dvit.), Marius Runkauskas – 12, Mindaugas Girdžiūnas – 8, Valdas Vasylius – 8 (10 išpr. praž.), Rolandas Jakštas – 6, Arnas Butkevičius – 4, Arvydas Eitutavičius – 3 tšk.

„Neptūnui“ nepadėjo kojos traumą besigydantis ir Klaipėdoje likęs komandos kapitonas Martynas Mažeika. Nežaidė ir centras Simas Galdikas. Jis kelionės į Rusiją metu ėmė karščiuoti. Justas Sinica, kęsdamas dešinės rankos riešo skausmus, aikštėje praleido vos penkias minutes.

„Justas bandė padėti, tačiau rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ patirta trauma to neleido. S.Galdikui pakilo temperatūra. M.Mažeikos kojos trauma negyja taip greitai, kaip tikėtasi, tad esame gerokai nukraujavę. Bandėme kovoti, tačiau pritrūko jėgų“, – iškart po dvikovos sakė „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.

Artimiausias rungtynes neptūniečiai žais vasario 6 dieną 19 val. „Švyturio” arenoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis”. Tai bus LKL dvikova.