Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaiškėjo visi „Lietuvos ryto“ varžovai antrajame Europos taurės etape

Rungtynių akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasibaigus Europos taurės turnyro grupių varžyboms, paaiškėjo visi Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovai antrajame etape.

Dėl vietos ketvirtfinalyje Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai susigrums su Trevizo „Benetton“ (Italija), Berlyno ALBA (Vokietija) ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) krepšininkais.

Beje, su pastaraisiais vilniečiai kovoja ir VTB Vieningoje lygoje, kurioje išvykoje Rusijos ekipą patiesė rezultatu 78:71.

Prienų „Rūdupis“ į antrąjį Europos taurės etapą nepateko.

Iš viso Europos vyrų krepšinio taurės turnyro reguliariajame sezone aštuoniose grupėse varžėsi 32 komandos, o į antrąjį etapą – „Last 16“ turnyrą – pateko po dvi stipriausias kiekvienos grupės ekipas.

Antrajame varžybų etape komandos bus suskirstytos į keturias naujas grupes, o du stipriausi klubai iškops į turnyro ketvirtfinalį.

Be pagrindinio prizo turnyro nugalėtojui atiteks kelialapis į 2012–2013 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

A grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Gravelines 6 5 1 +87
2. Donetsk 6 5 1 +20
3. Hapoel 6 2 4 -30
4. Cibona 6 0 6 -77
B grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Chimki 6 6 0 +82
2. VEF 6 3 3 -8
3. Cholet Basket 6 2 4 -39
4. PAOK 6 1 5 -35
C grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. CEZ Nymburk 6 5 1 +74
2. Aris 6 4 2 +34
3. Rūdupis 6 3 3 +2
4. GasTerra Flames 6 0 6 -110
D grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Asvel 6 4 2 +33
2. Valencia 6 4 2 +40
3. Telenet Oostende 6 2 4 -39
4. Lukoil Academic 6 2 4 -34
E grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Banvit 6 4 2 +4
2. Lokomotiv Kuban 6 4 2 +52
3. Gran Canaria 2014 6 4 2 +11
4. Fraport Skyliners 6 0 6 -67
F grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Lietuvos rytas 6 6 0 108
2. KRKA 6 4 2 13
3. Sarthe Basket 6 1 5 -72
4. Azovmaš 6 1 5 -49
G grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Spartak (St. Pet.) 6 6 0 +76
2. Benetton 6 3 3 +2
3. Bayern 6 2 4 -32
4. Cedevita 6 1 5 -46
H grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. ALBA 6 5 1 +64
2. Budočnost 6 3 3 -9
3. Dexia Mons-Hainaut 6 2 4 -18
4. PGE Turow 6 2 4 -37

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek