2011 12 20

Pergalė Mariupolyje: „Lietuvos rytas“ pirmajame Europos taurės etape liko nenugalėtas

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai po Europos taurės rungtynių su Mariupolio „Azovmaš“ išliko nesužeisti F grupėje. Susitikimas, kuris nieko nelėmė nė vienai ekipai, baigėsi Lietuvos komandos pergale 74:67 (20:19, 13:17, 28:20, 13:11) .
Rungtynių akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Savaitgalį „Lietuvos rytas“ gavo skaudų antausį LKL pirmenybėse nuo Prienų „Rūdupio“ ekipos, tačiau antradienio vakarą sugebėjo atsitiesti ir padovanoti kalėdinę dovaną savo sirgaliams.

Pirmoje mačo pusėje vyko atkakli kova. Nors per pirmąsias 10 minučių iniciatyva priklausė „Lietuvos rytui“, Radoslavo Rančiko (13 tšk.) vedami „Azovmaš“ krepšininkai perėmė žaidimo vadžias ir prieš pertrauką buvo priekyje – 36:33.

Po pertraukos „Lietuvos rytas“ nesustabdė jau 23 taškus tuomet pelniusio R.Rančiko, tačiau tylėjo kiti „Azovmaš“ žaidėjai, o vilniečiai tuo pasinaudojo ir persvėrė rezultatą – 59:56.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ galutinai įrodė savo pranašumą. Lemiamą vinį į „Azovmaš“ „karstą“ smeigė tritaškį pataikęs ir skirtumą iki dviženklio padidinęs Renaldas Seibutis (70:60).

Su šešiomis pergalėmis iš tiek pat galimų Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai nesunkiai iškovojo pirmąją vietą F grupėje. Savo ruožtu vieną laimėjimą ir penkias nesėkmes surinkęs Aco Petrovičiaus bei Gintaro Krapiko vadovaujamas Ukrainos klubas liko dugne. Primename, kad į kitą etapą kartu su „Lietuvos rytu“ pateks Novo Mesto KRKA.

„Lietuvos ryto“ komanda šventė pergalę ir pirmajame ekipų susitikime. Tuomet namuose sostinės klubas sutriuškino varžovus 83:55 .

Kitame etape vilniečiai varžysis L grupėje, kur jų lauks G grupėje antrąją vietą užėmusi Trevizo „Benetton“ komanda. Italijos ekipa iškovojo tris pergales ir patyrė du pralaimėjimus. Kol kas kiti du grupės nariai nėra žinomi.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibuts 17, Tyrese'as Rice'as 16 (7 rez. perd.), Lawrence'as Robertsas 15, Jonas Valančiūnas 9, Aleksandras Rašičius 6, Steponas Babrauskas 5, Artūras Jomantas 4, Predragas Samardžiskis 2 (6 atk. kam.).

„Azovmaš“: Radoslavas Rančikas 24, Arturas Drozdovas 18 (6 atk. kam.), Ratko Varda 12.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius