2010 01 07

Pergalingas „Lakers“ žygis nutrūko Los Andželo miesto derbyje (video, nuotraukos, visi rezultatai)

Nesėkmę po keturių iš eilės pergalių NBA pirmenybėse patyrė čempionų titulą ginantys Los Andželo „Lakers“ krepšininkai. Jie išvykoje 91:102 (26:25, 17:27, 30:27, 18:23) pralaimėjo kitai Los Andželo komandai „Clippers“.
K.Bryantas pelnė 35 taškus, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.
K.Bryantas pelnė 33 taškus, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kiek saugesnį pranašumą „Clippers“ ekipai pavyko įgyti antrojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 9:1 ir skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų – 52:43.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 5 minutes Jordanas Farmaras taikliomis baudomis rezultatą buvo išlyginęs (83:83), tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 16:2 ir likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes skirtumas pasiekė 14 taškų ribą (99:85).

33 taškus Ramiojo vandenyno divizione pirmaujantiems čempionams (28 perg. ir 7 pral.) pelnė Kobe Bryantas, po 15 - Andrew Bynumas (14 atkovotų kamuolių) ir Shannonas Brownas, 9 - Lamaras Odomas (16 sugriebtų kamuolių).

Ramiojo vandenyno divizione trečiąją vietą užimančios bei trečią pergalę iš eilės iškovojusios „Clippers“ (16 perg. ir 18 pral.) ekipos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Baronas Davisas (25 tšk. ir 10 rezultatyvių perdavimų), Chrisas Kamanas (21 tšk. bei 14 atk. kam.), Ericas Gordonas (18 tšk.), Rasualas Butleris (14 tšk.) ir Craigas Smithas (12 taškų).

Iki trečiadienio mačo „Clippers“ krepšininkai varžovams buvo pralaimėję devynerias NBA čempionatų rungtynes iš eilės: paskutinį kartą „Lakers“ komanda buvo nugalėta 2007 metų balandžio 12 dieną.

„Magic“ ir vėl pralaimėjo

Dar vieną pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Orlando „Magic“ komanda. Ji savo aikštelėje 103:108 (27:23, 22:35, 19:28, 35:22) neprilygo Toronto „Raptors“ krepšininkams.

Orlando ekipai tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės. Nuo 2006-2007 metų sezono „Magic“ komandai tai yra ilgiausia nesėkmių serija.

Šeimininkus svečiai į nokdauną pasiuntė jau antrajame kėlinyje. Nors jo pradžioje „Magic“ buvo priekyje 8 taškų skirtumu (31:23), bet netrukus „Raptors“ spurtavo 12:0 ir po taiklaus Hidayeto Turkoglu tritaškio įgijo 4 taškų pranašumą – 35:31.

Baigiantis antrajam kėliniui „Raptors“ atotrūkis tik dar labiau išaugo, o trečiajame kėlinyje buvo pasiekęs ir 18 taškų ribą (86:68).

Visgi ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. Orlando krepšininkai padidino apsukas ir ėmė sparčiai artėti, o likus žaisti 43 sek. Vince‘as Carteris dėjimu iš viršaus sumažino skirtumą iki 2 taškų (101:103). Negana to, kitoje atakoje Jarretas Jackas pataikė tik vieną baudą bei suteikė šansą šeimininkams. Tačiau kitoje atakoje J.J.Redickas prametė tritaškį ir palaidojo visas „Magic“ viltis.

„Magic“: Rashardas Lewisas 24, J.J.Redickas 22, Dwightas Howardas 20 (12 atk. kam., 9 kld.), Jameeras Nelsonas 16 (8 rez. perd.), Brandonas BAssas 8.

„Raptors“: Andrea Bargnani 18 (8 atk. kam.), Chrisas Boshas 18 (12 atk. kam., 6 kld.), Hidayetas Turkoglu 17, Jarretas Jackas 15 (7 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 12, Marko Belinelli 10.