2011 10 20

Pergalingas Vitoldo Masalskio debiutas – „Žalgirio“ krepšininkai palaužė „Pieno žvaigždes“

Permainų trenerių štabe sukrėstas Kauno „Žalgiris“ šventė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Tik ketvirtadienį apie atleistą vyriausiąjį trenerį Ilią Zourą sužinoję Lietuvos čempionai namuose 91:74 (22:17, 21:26, 30:13, 18:18) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.
Rungtynėse
Vitoldas Masalskis duoda nurodymus Marko Popovičiui. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žalgirio“ krepšininkams ketvirtadienį vadovavo klubo sporto direktorius Vitoldas Masalskis. Anot komandos vadovų, šį postą jis užims laikinai – kol bus rastas I.Zouro įpėdinis. Pastarasis ketvirtadienį dabar jau buvusių auklėtinių žaidimą stebėjo iš žiūrovų eilių.

Vargo du kėlinius

„Pieno žvaigždės“ šeimininkams nervus tampė du kėlinius. Nors „Žalgiris“ antrajame kėlinyje buvo įgijęs ir dviženklę persvarą (27:17), kovingi svečiai ne tik pavijo varžovus, bet ir aplenkė. Po dviejų kėlinių „Pieno žvaigždės“ pirmavo rezultatu 43:41.

Pajutę grėsmę „Žalgirio“ krepšininkai dar kartą nutolo po didžiosios pertraukos, laimėję atkarpą 10:0. Susigrąžinę dviženklį pranašumą (62:49) šeimininkai antrą kartą jo neiššvaistė. Didžiausia „Žalgirio“ persvara siekė 19 taškų (91:72).

„Žalgirio“ ekipoje šiose rungtynėse žaidė 11 krepšininkų iš 12-os registruotų. Vienintelis aikštelėje nepasirodė Artūras Milaknis.

„Žalgiris“: M.Rakovičius 21 (7 atk. kam.), T.Lawsonas 13, D.Collinsas 12, R.Javtokas 10 (7 atk. kam.) M.Kuzminskas 9, S.Weemsas (10 atk. kam.) ir P.Jankūnas – po 7 taškus.

„Pieno žvaigždės“: T.Hughesas 13, P.Morkeliūnas 12, Ž.Kelys ir E.Kairys – po 8.

„Žalgiriui“ ši pergalė buvo trečioji per tiek pat žaistų susitikimų, o LKL debiutantė „Pieno žvaigždžių“ ekipa išlieka su vienintele pergale po trejų rungtynių.