„Perlą“ BBL čempionate ir toliau lydi nesėkmės

BBL čempionate Panevėžio krepšininkų nesėkmė
BBL nuotr. / BBL logotipas
0

Ir „Lietuvos rytui“, ir dukterine vadinamai „Perlo“ komndai nepavyksta išbristi iš pralaimėjimų liūno. Trenerių pakeitimas kol kas laukiamo efekto neduoda – dabar latvio Roberto Štelmaherio treniruojama ekipa patyrė jau penktą nesėkmę BBL Elito divizione, vilniečiai 61:75 nusileido „Ventspils“ kepšininkams.

Rungtynės buvo labai permainingos. Pirmame kėlinyje geriau sekėsi svečams, Latvijos ekipa išsiveržė į priekį 18:11. „Perlas“ antrame kėlinyje perėmė inciatyvą ir kėlinį laimėjo 21:11, o ilsėtis komandos išėjo, kai jau vilniečiai turėjo trijų taškų persvarą.

Trečiame kėlinyje komandos kur kas daugiau dėmesio skyrė atakoms, tačiau puldami sėkmingiau žaidė svečiai, kurie prieš paskutinį kėlinį pirmavo 4 taškais.

O per dešimt paskutinių minučių „Perlo“ viltis iškovoti pergalę sužlugdė Saulius Kuzminskas – „Ventspils“ ekipos legionierius iš viso surinko 30 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir uždirbo net 41 naudingumo balą. Sėkmingas lietuvio žaidimas lėmė Ventspilio ekipai penktą pergalę, kuri pakylėjo Latvijos ekipą į pirmą vietą Elito divizione.

„Perlo“ ekipai 11 taškų pelnė T.Šležas,10 – D.Redikas.