2014 12 12

„Perlas-MRU“ įveikė „Rasus“ ir tapo vienvaldžiu NKL lyderiu

Karolis Guščikas surinko dvigubą dublį ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau tokio aukštaūgio indėlio Raseinių komandai nepakako. Iki paskutinės minutės vykusį trilerį tarp Vilniaus „Perlo-MRU“ ir „Rasų“ rezultatu 80:76 laimėjo namų naikštėje rungtyniavę vilniečiai. Po pergalės Mindaugo Sakalausko auklėtiniai tapo vienvaldžiais NKL lyderiais.
Dominykas Domarkas
Dominykas Domarkas / nklyga.lt

Pirmoje rungtynių pusėje sąlygas diktavo svečiai. Karolio Guščiko ir Giedriaus Kurtinaičio taiklių metimų dėka po pirmojo kėlinio raseiniškiai pirmavo septyniais taškais (18:25), o prieš didžiąją pertrauką persvarą dar  padidino (34:45).

Atstumas tarp komandų augo iki trečiojo kėlinio vidurio (45:60), bet tuoomet „Perlas-MRU“ surengė tritaškių šou, o „Rasų“ atstovai užstrigo šeimininkų gynyboje (55:63). Pradėtą spurtą vilniečiai pratęsė paskutiniame ketvirtyje ir likus žaisti 7 minutes išlygino rezultatą (66:66). Lygiai komandos žaidė iki paskutinės minutės. Po K. Guščiko tritaškio komandas teskyrė vienas metimas (78:76), bet paskutinėje „Rasų” atakoje iš toli netiksliai atakavo Aidas Kavaliauskas, o pergalę vilniečiams užtikrino du tikslūs Remigijaus Suginto baudų metimai.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 19 (10 atk. kam.), Dominykas Domarkas ir Remigijus Sugintas – po 16, Tadas Rinkūnas 14.

„Rasai“: Karolis Guščikas 26 (11 atk. kam.), Giedrius Kurtinaitis 22, Valdemaras Savostjanovas 11, Aidas Kavaliauskas 9.