2010 12 19

Pirmoji Darjušo Lavrinovičiaus komandos nesėkmė Turkijos čempionate

Pirmąją nesėkmę Turkijos čempionato dešimtajame ture patyrė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa, kurioje rungtyniauja Darjušas Lavrinovičius. Turkijos čempionai tik po 50 min. kovos išvykoje pasidavė Karsijakos „Pinar“ krepšininkams – 98:101.
Neveno Spahijos treniruojama komanda sieks trečiosios pergalės iš eilės.
Neveno Spahijos treniruojama komanda patyrė pirmą nesėkmę Turkijos čempionate / „Scanpix“ nuotr.

Baigiantis pagrindiniam rungtynių laikui paskutinėmis akimirkomis išsigelbėjo aikštės šeimininkai, tačiau pirmojo pratęsimo pabaigoje į nepavydėtiną situaciją buvo patekę patys „Fenerbahce Ulker“ krepšininkai. Tiesa, Omero Onano tritaškis su pratęsimo pabaigą skelbiančia sirena išgelbėjo Turkijos čempionus. Bet tik laikinai. Antrojo pratęsimo metu tai pakartoti dar vieną kartą „Fenerbahce Ulker“ nebepavyko.

D.Lavrinovičius per 22 minutes pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Omeras Onanas pralaimėjusiems pelnė 29, Oguzas Savas (10 atk. kam.) – 15, Kaya Pekeris – 13, Emiras Preldzičius (6 atk. kam., 5 rez. perd.) – 11 taškų.

Nugalėtojams Davidas Leonardas (6 rez. perd.) ir Jovo Stanojevičius (10 atk. kam.) surinko atitinkamai 31 ir 26 taškus.

Gruodžio 23 dieną, ketvirtadienį, „Fenerbahce“ žais labai svarbias rungtynes „Lietuvos ryto“ komandai. Jeigu Turkijos ekipa įveiktų Prancūzijos „Cholet Basket“, vilniečiai išsaugotų galimybę prasimušti į „Top–16“ varžybas, tiesa, jiems patiems bus būtina svečiuose nugalėti „Cibona“ ekipą.