2014 12 17

Po įspūdingo spurto ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ LKL palaužė „Mažeikius“

BEKO-LKL čempionate sunkią pergalę iškovojo „Pieno žvaigždžių“ (7/10) ekipa. Trenerio Manto Šerniaus vedamas klubas namuose 78:68 (20:21, 16:21, 19:16, 23:10) įveikė kol kas nė karto pirmenybėse nelaimėjusią „Mažeikių“ (0/17) komandą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šiek tiek prasčiau susitikimą pradėję svečiai (17:9) iniciatyvą perėmė antroje ketvirčio pusėje, kai po keturis taškus pelnė Eigirdas Žukauskas bei Raimondas Petrauskas ir „Mažeikiai“ išsiveržė į priekį (20:21).

R.Petrausko vedini mažeikiškiai išlaikė persvarą ir įpusėjus antrajam kėliniui (28:32). Nors Alexanderis Oriakhi dvitaškiu išlygino rezultatą, tačiau Aloyzo Rudžio auklėtiniai nemažino apsukų bei po Raimundo Danio taškų padidino atotrūkį (36:42).

Po didžiosios pertraukos Manto Šerniaus auklėtiniai atliko korekcijas puolime ir po Gyčio Sirutavičiaus bei Aido Viskonto tolimų metimų išlygino rezultatą (42:42). „Mažeikiai“ vedini E.Žukausko vėl atsakė sėkminga atkarpa ir nutolo (47:53). „Pieno žvaigždžių“ ekipoje debiutavęs Michealas Dixonas pelnė savo pirmuosius taškus, dar du, perėmęs kamuolį, pelnė G.Sirutavičius ir pasvaliečiai vėl priartėjo (55:57). Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 55:58.

Ignas Razutis ir Arvydas Gydra tritaškiais metimais padidino savo ekipos pranašumą iki devynių taškų (57:66). Laimonas Kisielius ėmėsi iniciatyvos ir po jo keturių taškų aikštelės šeimininkai sumažino deficitą (67:68), o po E.Kairio metimo iš po krepšio išsiveržė į priekį (69:68). L.Kisielius pataikė iš toli ir pratęsė aikštelės šeimininkų spurtą, o po R.Danio techninės pražangos pasvaliečiai dar labiau atitrūko (76:68). Per likusį rungtynių laiką svečiams priartėti nepavyko ir „Pieno žvaigždės“ iškovojo pergalę 78:68.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius (5 atk. kam.) ir Evaldas Kairys po 17 (6 atk. kam.), Laimonas Kisielius 10 (5 atk. kam.), Alexanderis Oriakhi 7.

„Mažeikiai“: Gediminas Maceina 13, Raimundas Danys 11 (8 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas ir Raimondas Petrauskas po 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius