2011 11 11

Po pratęsimo įveikę „Baltus“ Prienų krepšininkai tapo BBL Elito diviziono lyderiais

Penktąją pergalę šeštose Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse iškovojo Prienų „Rūdupio“ ekipa, kuri savo aikštelėje po pratęsimo 94:85 (16:22, 23:22, 22:15, 17:19, 16:7) įveikė ketvirtąją nesėkmę per penkis susitikimus patyrusius Kauno „Baltų“ krepšininkus.
Gediminas Orelikas LSKL XIII ture pelnė 31 tašką
Gediminas Orelikas LSKL XIII ture pelnė 31 tašką / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Likus žaisti keturias sekundes Aidas Viskontas dvitaškiu padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki trijų taškų (78:75), tačiau Žygimantas Janavičius aidint finalinei mačo sirenai tolimu metimu išlygino rezultatą – 78:78.

Pratęsimo metu Povilo Butkevičiaus ir Dainiaus Šalengos vedini prieniškiai netruko nutolti (89:81), o svečiai išsigelbėti jau nesugebėjo.

„Rūdupis“: P.Butkevičius 32 (dvitaškiai 9/12, baudos 14/16 12 atk. kam., 11 išprov. praž., 45 naud. bal.), G.Orelikas 15 (8 atk. kam.), D.Šalenga 11, S.Buterlevičius 9 (8 atk. kam.). „Baltai“: Ž.Janavičius 23 (8 rez. perd.), V.Čepukaitis 14, M.Kupšas ir V.Čižauskas – po 11, Š.Vasiliauskas ir M.Delašas – po 9.

Po šios pergalės Prienų klubas tapo turnyro lentelės lyderiu, o kauniečiai užima devintąją poziciją.