2014 07 07

Po stovyklos Nidoje – į Baltijos taurės kovas Panevėžyje

Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė baigė pirmąją pasirengimo Europos čempionatui stovyklą Nidoje. Ten savaitgalį jos žaidė kontrolines rungtynes su bendraamžėmis iš Suomijos. Šeštadienį lietuvės sutriuškino viešnias 94:55 (31:8, 29:18, 21:10, 13:19), o sekmadienį pralaimėjo 72:81 (20:21, 13:20, 16:29, 23:11).
Lietuvos šešiolikmečių krepšinio rinktinė
Lietuvos šešiolikmečių krepšinio rinktinė / musukrepsinis.lt
Temos: 1 Krepšinis

Šeštadienį Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės iškart šovė į priekį, vieną atkarpą laimėdamos 19:0. Po trijų kėlinių Lietuvos merginų pranašumas siekė 45 taškus.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Karolina Visockaitė, kuri įmetė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir išprovokavo 9 varžovių pražangas.

Viešnių komandoje tiek pat taškų įmetė Nenna Lindstrom.

Sekmadienį Suomijos rinktinė buvo nusiteikusi rimčiau, o Lietuvos rinktinė žaidė be vienos savo lyderių K.Visockaitės. Baigiantis trečiajam kėliniui viešnių persvara siekė jau 21 tašką (70:49). Tiesa ketvirtąjį kėlinį lietuvės pradėjo spurtu 10:0, tačiau suomių nepasivijo.

Rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė Lina Kavaliauskaitė (14 taškų), Gabija Meškonytė ir Brigita Gudelionytė (po 13 taškų).

Suomijos rinktinei 15 taškų pelnė ir 11 kamuolių atkovojo Helmi Tulonen.

Po stovyklos Nidoje Lietuvos jaunučių rinktinė šią savaitę rungtyniaus Panevėžyje. Liepos 10-12 dienomis ten vyks šešiolikmečių merginų Baltijos taurės varžybos, kuriose be šeimininkių žais Estijos, Latvijos ir Švedijos rinktinės.

Baltijos taurės rungtynės bus žaidžiamos Panevėžio sporto centre ir Panevėžio sporto rūmuose. Įėjimas nemokamas.