2011 02 13

Prienų „Rūdupis“ išliejo apmaudą ant Klaipėdos „Neptūno“ ir LKF taurėje užėmė trečiąją vietą (nuotraukos)

Trečiąją vietą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre užėmė Prienų „Rūdupio“ ekipa. Šeštadienį pusfinalyje vos sensacijos nepateikę ir Kauno „Žalgiriui“ tik 2 taškais pralaimėję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sekmadienį be gailesčio 98:74 sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“.
Rungtynių akimirka / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Susitikimą geriau pradėjo „Rūdupio“ krepšininkai, kurie prabėgus 2 minutėms pirmavo 8:2. Po kelių minučių A.Juškevičius dvitaškiu skirtumą padidino jau iki dviženklės atžymos – 17:7. Po minutės pertraukėlės „Neptūnas“ buvo sugebėjęs priartėti (16:22), bet G.Orelikas smeigė du tritaškius iš eilės ir prieniškiai vėl atitrūko – 28:16. Skirtumas tarp komandų beveik nepakito ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 33:20.

Antrajame ketvirtyje R.Kuncaičio auklėtinių situacija negerėjo. Laimėta atkarpa 8:0 leido „Rūdupiui“ susikrauti 21 taško pranašumą – 41:20. Įpusėjus mačui prieniškiai toliau triuškino varžovus – 55:32.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau iniciatyva ir pranašumas buvo „Rūdupio“ pusėje. Prieniškiai po trijų kėlinių tvirtai pirmavo – 80:55.

Paskutiniosios dešimt žaidimo minučių, kaip ir visa antroji mačo pusė, tebuvo formalumas. „Rūdupis“ ramiai išlaikė persvarą bei šventė pergalę.

„Rūdupis“: Gediminas Orelikas 25 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 20, Vytenis Lipkevičius ir Povilas Butkevičius (7 atk. kam.) po 13.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Martynas Mažeika 8.