-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2011 05 07

Prienų „Rūdupiui“ iki LKL bronzos medalių betrūksta vienos pergalės

Utenos „Juventus“ nerado priešnuodžių užtikrintam Prienų „Rūdupio“ žaidimui ir antrose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo serijos rungtynėse.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / BFL/Aliaus Koroliovo nuotr.
Temos: 1 Medalis

Uteniškiai namuose pralaimėjo 73:98 (25:21, 11:30, 19:20, 18:27) ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:2.

Pakiliai rungtynes pradėję „Juventus“ krepšininkai dar pirmajame kėlinyje susikrovė 9 taškų persvarą, tačiau svečių tai neišgąsdino: perėmę iniciatyvą, antro kėlinio pradžioję spurtavę 10:0 prieniškiai rungtynėms įpusėjus jau pirmavo rezultatu 51:36. Po didžiosios pertraukos „Rūdupis“ apsukų nemažino ir šventė užtikrintą pergalę.

Trečiosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį, gegužės 10 dieną, Prienuose.

„Rūdupis“: G.Orelikas (7 atk. kam.) ir P.Butkevičius po 18, R.Alijevas 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), A.Juškevičius 12 (6 atk. kam.), V.Lipkevičius 11 (6 atk. kam.), J.Sinica 10.

„Juventus“: G.Matulis 20 (7 atk. kam.), A.Vasiliauskas 15, M.Prekevičius 10 (6 rez. perd.), A.Kieža 9 (9 atk. kam.).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?