2011 04 13

Ramūnas Šiškauskas žaidė rezultatyviausiai, tačiau Jono Kazlausko treniruojama CSKA vėl pralaimėjo

Antrąją nesėkmę iš eilės Rusijos krepšinio pirmenybių rungtynėse patyrė Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA (13 pergalių ir 8 pralaimėjimai) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, svečiuose 89:94 (18:18, 17:23, 24:14, 19:23, 11:16) po pratęsimo nusileidusi Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (8 ir 13) krepšininkams.
Ramūno Šiškausko rezultatyvumas CSKA ekipos neišgelbėjo
Ramūno Šiškausko rezultatyvumas CSKA ekipos neišgelbėjo / cskabasket.com nuotr.

Sausį vykusį poros susitikimą net 95:60 laimėjo maskviečiai.

28 minutes žaidęs R.Šiškauskas įmetė 17 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Pralaimėjusiems Matjazas Smodišas įmetė 16 taškų, Aleksejus Švedas – 12, Sani Bečirovičius – 11, Viktoras Chriapa – 9 taškus.

Nugalėtojams Nemanja Protičius surinko 20 taškų, Artiomas Jakovlevas – 19, Olegas Baranovas – 12, Aleksandras Pustahvaras – 11, Andrejus Ivanovas pridėjo 10 taškų.

Čempionų titulą ginantis CSKA klubas Rusijos čempionate užima ketvirtą vietą, o „Nižnij Novgorod“ – septintą.