„Raptors“ ekipai galimybę pakovoti dėl pergalės pavogė NBA teisėjai?

Kyle'as Lowry
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kyle'as Lowry
0

„Toronto Raptors“ klubas NBA pirmenybėse 101:109 nusileido „Sacramento Kings“ klubui, nors ketvirtąjį kėlinį sužaidė pavyzdingai. Vis dėlto, daugelis „Raptors“ aistruolių mano, kad galimybę pakovoti dėl pergalės iš komandos nušvilpė teisėjai.

15min.lt jau rašė, kad rungtynėse dominavo „Kings“, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ varžovus beveik pavijo.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusę minutės „Raptors“ atsiliko 99:105 ir turėjo kamuolį savo rankose. Po puikaus derinuko gražų tritaškį įmetė Kyle'as Lowry, tačiau jis nebuvo įskaitytas.

Teisėjai užfiksavo Jono Valančiūno komandos draugo pražangą puolime, nors jis metė kamuolį į krepšį. Lyg to būtų negana, K.Lowry už pernelyg audringą reakciją dar buvo nubaustas technine pražanga, kuri gynėjui rungtynėse buvo antroji. K.Lowry teko palikti aikštę.

Pražanga puolime teisėjų manymu K.Lowry skirta už spyrį varžovui, tačiau pakartojimo metu matyti, jog krepšininkas tiesiog metė į krepšį, o jo koja automatiškai pajudėjo pirmyn.