-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 11 29

„Raptors“ pergalių serija NBA nutrūko namie, Jonas Valančiūnas atkovojo 13 kamuolių

Po šešių iš eilės laimėtų pastarųjų mačų „Toronto Raptors“ (13/3) klubas namuose 102:106 (21:26, 22:22, 21:23, 38:35) turėjo pripažinti 8-ąją pergalę per pastarąsias 10 rungtynių iškovojusios „Dallas Mavericks“ (12/5) pranašumą. Nepaisant pralaimėjimo Kanados krepšininkai liko Rytų konferencijos lyderiais.
Devinas Harrisas ir Jonas Valančiūnas
Devinas Harrisas ir Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Dalaso ekipos treneriui Rickui Carlisle'ui tai buvo 300-oji pergalė su komanda. Jis prisijungė prie tokių legendinių „Mavericks“ trenerių kaip Donas Nelsonas (339 pergalės) ir Dickas Motta (329).

Likus žaisti beveik 2 su puse minutės „Mavericks“ pirmavo 97:83, tačiau Gravis Vazquezas įmetė du tritaškius, Kyle'as Lowry pridėjo vieną ir „Raptors“ priartėjo – 99:94 (50 sek.).

Paskutinius aštuonis „Raptors“ taškus pelnė K.Lowry, o likus 10 sek. po jo dvitaškio komandas teskyrė 2 taškai (104:102). Vis dėlto, DevinasHarrisas tada sumetė baudas, K.Lowry nepataikė tritaškio ir „Mavericks“ nugalėjo.

Jonas Valančiūnas savo komandai per 28 su puse minutės įmetė 8 taškus (2/5 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, vieną perėmė ir kartą prasižengė.

„Raptors“: K.Lowry (6/12 dvit., 3/10 trit., 7 atk. kam.) 25, A.Johnsonas (9 atk. kam.) 20, L.Williamsas 16, G.Vazquezas 14, P.Pattersonas (12 atk. kam.) 10.

„Rockets“: M.Ellisas (9/20 dvit., 3/5 trit.) 30, C.Parsonsas 16, D.Nowitzkis (1/7 trit., 8 atk. kam.) 15, A.Aminu 14, T.Chandleris (10 atk. kam.) 11.