„Real“ atsigauna – Lavrinovičius ir Kaukėnas rezultatyviausi

Darjušas Lavrinovičius
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / D.Lavrinovičius vedė „Real“ klubą į dar vieną pergalę
0

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Darjušas Lavrinovičius Ispanijos krepšinio lygoje ir toliau įrodinėja, jog yra vienas geriausių Europos aukštaūgių, tuo tarpu Madrido „Real“ ACB pirmenybėse iškovojo 12 pergalę.

Du lietuvius savo gretose turinti „Real“ išvykoje 90:76 (22:19, 24:21, 19:21, 25:15) įveikė Manresos „Suzuki“.

D.Lavrinovičius buvo geriausias rungtynių žaidėjas ir per 33 minutes pelnė 18 taškų (7/12 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 31 naudingumo balą.

D.Lavrinovičiui puikiai talkino Rimantas Kaukėnas, kuris aikštėje praleido 28 minutes, surinko 16 taškų (4/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Praėjęs mėnuo rezultatų prasme mums buvo ypač prastas, todėl trys šią savaitę iš eilės iškovotos pergalės mums turėtų vėl suteikti sparnus. Vis dar turime problemų dėl žaidėjus persekiojančių traumų. Pats turiu žaisti su apsaugine kauke, tačiau tikiuosi, jog po poros savaičių galėsiu ją nusiimti“, - dėstė vienas „Real“ lyderių ispanas F.Reyesas.

„Real“: Darjušas Lavrinovičius 18, Rimantas Kaukėnas 16, Marko Jaričius 13 (5 rez. perd.), Felipe Reyesas 11.

„Suzuki“: Sergejus Gladyras 16, Brianas Cusworthas 15, Kaloyanas Ivanovas 14, Rominas Montanezas 13.

Seibučio ekipa nesugeba išbristi iš pralaimėjimų liūno

Šeštadienio vakarą Ispanijos pirmenybėse Renaldas Seibutis atrodė blankiai, o jo Bilbao „Bizkaia Basket“ komanda patyrė eilinį pralaimėjimą ACB lygoje. Lietuvio ekipa 81:93 (21:22, 9:29, 20:20, 31:22) turėjo pripažinti Valjadolido „Grupo Capitol“ krepšininkų pranašumą.

Seibutis aikštėje praleido 23 minutes ir pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė kamuolį.

„Bizkaia Basket“: Axelis Hervelle 21, Chrisas Warrenas 17, Marko Baničius 16, Janis Blumas 8.

„Grupo Capitol“: Stephane‘as Dumas 19, Diego Garcia 18, Federico Van Lacke 18, Isaacas Lopezas 11, Robertas Batle‘as 11.