„Real“ paskutinę akimirką iškovojo Ispanijos krepšinio taurę

Sergio Llullas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sergio Llullas
0

Sergio Llullo sekmadienio vakarą tapo Madrido „Real“ herojumi. Likus iki rungtynių pabaigos vos 0,1 sekundės jis pataikė metimą ir išplėšė „Real“ pergalę vienu tašku 77:76 (16:17, 22:25, 22:17, 17:17) prieš „Barcelona“ ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės „Real“ komanda dar turėjo 7 taškų persvarą – 73:66, tačiau „Barcelona“ krepšininkai nepasidavė ir tik per plauką nesukūrė mažo stebuklo. Vieną po kitos rezultatyvias atakas kūrę katalonai spurtavo 10:2 ir likus žaisti 8 sekundėms persvėrė rezultatą savo naudai – 76:75. Vis tik lemiamos atakos metu Sergio Lullas smeigė pergalingą dvitaškį ir padovanojo Karaliaus taurę Madrido ekipai.

„Real“: Rudy Fernandezas (4/5 trit.) – 19, Nikola Mirotičius (11 atk. kam.) – 17, Sergio Lullas (4/6 dvit.) ir Felipe Reyesas po 9 taškus.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas (8 rez. perd.) 15, Ante Tomičius (9 atk. kam.) 14, Bradas Olesonas 11, Erazemas Lorbekas – 8 taškai.