2014 11 02

Renaldas Seibutis Turkijoje pelnė 23 taškus

Pirmą nesėkmę po trijų pergalių iš eilės Turkijos vyrų krepšinio lygoje patyrė, tačiau šešiolikos komandų turnyro lyderių gretose žengia Stambulo „Daruššafaka Doguš“ klubas su Renaldu Seibučiu, šeštadienį išvykoje 73:80 (26:17, 19:15, 12:32, 16:16) turėjęs pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje esančių Ušako „Sportif“ (1 pergalė ir 3 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 23 taškus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po dusyk suklydo bei prasižengė. Per 31 žaidimo minutę R.Seibutis pataikė 3 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 8 ir realizavo 6 baudų metimus iš 7.

Po 9 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Ersinas Dagli ir Jamonas Gordonas.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Miha Zupanas, 17 – Courtney'is Fellsas, 16 – Justinas Carteris.

Trečią nesėkmę ketvirtajame ture patyrė dvyliktą vietą užimanti bei lygoje debiutuojanti Stepono Babrausko „Istanbul BŠB“ komanda, svečiuose 69:81 (16:23, 19:22, 21:18, 13:18) pralaimėjusi keturioliktojoje pozicijoje esančiai Eskišechiro „Basket“ (1/3) ekipai.

Starto penkete žaidusio Lietuvos krepšininko sąskaitoje per 28 minutes – 8 (tritaškiai 1/7, dvitaškiai 1/3, baudos 3/4) taškai, 5 po krepšiais sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatayvūs perdavimai, klaida bei 2 pražangos.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Alexas Stephesonas (13 tšk.) ir Jure Balažičius (12 tšk.).

40 taškų nugalėtojams pelnė Mattas Walshas, 17 – Craigas Brackinsas, 11 – Ioannis Athinaiou.

Stambulo „Galatasaray“ (2/1) klubas su Martynu Pociumi užima devintąją vietą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius