2014 10 26

Rimantui Kaukėnui ir Kšištofui Lavrinovičiui Italijoje teko žaisti net tris pratęsimus

Net tris pratęsimus – tiek Italijos čempionato rungtynėse teko žaisti Rimantui Kaukėnui ir Kšištofui Lavrinovičiui, kad jų atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (2/1) komanda sugebėtų įveikti varžovus iš Varezės.
Rimantas Kaukėnas
Rimantas Kaukėnas / pallacanestroreggiana.it nuotr.

Emilijos Redžo klubas išvykoje 118:112 (25:22, 24:17, 14:21, 17:20, pratęsimų bendras rezultatas – 38:32) nugalėjo Varezės „Openjobmetis“ (2/1) ekipą.

R.Kaukėnas per 32 minutes įmetė 17 taškų (3/5 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 5 sykius prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

K.Lavrinovičius per 39 minutes pasižymėjo 15 taškų (2/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, 3 sykius suklydo, blokavo 1 metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Emilijos Redžo ekipos vidurio puolėjas Darjušas Lavrinovičius dėl traumos nerungtyniavo.

Iš viso pasibaigus rungtynėms net penki Varezės krepšininkai dėl baudų limito buvo priversti sėdėti ant atsarginių žaidėjų suolo, o „Grissin Bon“ – du.

Varezės komanda metė 49 tritaškius, iš kurių pataikė 19 (38,8 proc.). „Grissin Bon“ krepšininkai realizavo taip pat 19 tolimų metimų, tik iš 44 bandymų (43,2 proc.).

Tuo tarpu baudas šeimininkai metė beveik idealiai – iš 22 mestų baudos metimų jie nepataikė tik vieną. Tuo tarpu svečiai iš 51 baudos pataikė 39.

32 taškais prie pergalės prisidėjo Amedeo Della Valle, 23 – Andrea Cinciarinis.

Šeimininkams 27 taškus pelnė Yakhouba Diawara, 22 – Andy Rautinis, 19 – Dawanas Robinsonas, 15 – Kristjanas Kanguras.

Po dvi pergales čempionato starte iškovojo Brindizio „Enel“, Deivido Dulkio Venecijos „Umana Reyer“, Lino Kleizos Milano „EA7 Emporio Armani“ bei Sasario „Banca di Sardegna“ komandos.