2011 06 18

Rimantui Kaukėnui ir Kšyštofui Lavrinovičiui trūksta žingsnio iki aukso Italijos krepšinio finale

Italijos krepšinio čempionato finalo serijoje trečiąją pergalę iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri svečiuose 69:65 (19:17, 23:11, 11:18, 16:19) nugalėjo Kantu „Bennet“ klubą be mačui neregistruoto Armino Urbučio.
Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus atstovaujama „Montepaschi“ gina čempionės titulą
Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių Sienos komanda pirmauja 3:1.

Rimantas Kaukėnas per 27 minutes pelnė 18 (dvitaškiai 5/10, tritaškiai 2/4, baudos 2/2) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvių perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 4 kartus pažeidė.

22 minutes rungtyniavęs Kšyštofas Lavrinovičius surinko 6 (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 0/3) taškus, atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo, blokavo varžovo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei 4 kartus pažeidė taisykles.

21 tašką prie pergalės pridėjo Bo McCalebbas.

Svečių gretose pasižymėjo Marko Scekičius (16 tšk.), Mike'as Greenas (13 tšk.), Manucharas Markoishvili (11 tšk.) bei Maartenas Leunenas (10 tšk.).

Penktosios serijos rungtynės sekmadienį vyks Sienoje.