2011 06 07

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai prasibrovė į Rusijos čempionato finalą

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas – Rusijos čempionato finale. Lemiamose pusfinalio serijos rungtynėse lietuvio auklėtiniai svečiuose 61:54 (14:12, 18:4, 16:28, 13:10) įveikė Kazanės „Unics“ komandą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-2.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / BFL nuotr.

„Chimki“ komandai pergalę lėmė puikiai sužaistas antrasis mačo kėlinys, per kurį svečiai į savo krepšį praleido vos 4 taškus ir įpusėjus susitikimui pirmavo 32:16. Nors po didžiosios pertraukos Kazanės klubui pavyko gerokai sumažinti deficitą, išsigelbėti aikštės šeimininkams nepavyko.

Nugalėtojams 14 taškų surinko Zoranas Planiničius, 12 – Kresimiras Lončaras, 10 – Thomas Kelati, 9 – Vitalijus Fridzonas.

Kazanės klube išsiskyrė Maciejus Lampe (17 tšk.), Piotras Samoilenko (10 tšk.) bei Zacharas Pašutinas (8 tšk.).

14 minučių aikštelėje praleidęs Marko Popovičius surinko 6 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/1, baudos 6/6) taškus, atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

Turnyro finale „Chimki“ susitiks su Jono Kazlausko vadovaujamu Maskvos CSKA klubu.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams