Rimo Kurtinaičio „Chimki“ atsirevanšavo „Valencia“, bet vienu tašku per mažai

Rimas Kurtinaitis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Rimas Kurtinaitis
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Dramatiškose Europos taurės turnyro aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ komanda iškovojo užtikrintą pergalę, bet to nepakako.

„Chimki“ savo žiūrovų akivaizdoje 97:82 (27:20, 20:19, 22:20, 28:23) nukovė „Valencia“ ekipą su Kšyštofu Lavrinovičiumi, tačiau dėl prastesnio tarpusavio santyko iškrito iš Europos taurės turnyro.

Pirmose serijos rungtynėse Valensijoje ispanai rungtynes laimėjo rezultatu 75:59. Turnyro favoritais laikytiems rusams pritrūko vieno taško.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti apie 2 minutes po Krešimiro Lončaro dvitaškio šeimininkai buvo įgiję jau 21 taško persvarą, tačiau spurtu 6:0 atsakę Valensijos krepšininkai vėl sumažino atsilikimą iki 15 taškų ir sugebėjo išsaugoti reikiamą skirtumą iki finalinės sirenos.

„Chimki“: Marko Popovičius (4/6 trit.) ir Jamesas Augustine'as (9/10 baudos, 7 atk. kam.) po 20, Krešimiras Lončaras 15, Mike'as Greenas ir Petteri Koponenas po 13, Jegoras Vialcevas – 12 taškų.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius (6/9 dvit.) 23, Oliveris Laffayete'as (6 rez. perd.) 18, Romainas Sato 14, Pau Ribas 10 taškų.

Ketvirtfinalyje „Valencia“ susikaus su Berlyno „Alba“

Į kitą etapą neprasimušė ir Kęztučio Kemzūros Nymburko ČEZ, 59:76 (21:20, 19:14, 9:17, 10:25) antrąsyk pralaimėjusi Kazanės „Uniks“ klubui.

Kiti rezultatai:

Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) – Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 95:71 (71:88)

Ankaros „Aykon“ (Turkija) – Južno „Chimik“ (Ukraina) 72:60 (71:75)

Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) – Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) 81:65