2011 04 03

Robertas Javtokas vedė savo klubą į pergalę prieš Mindaugo Katelyno komandą

Dviejų „lietuviškų“ ekipų akistatą Ispanijos pirmenybėse laimėjo Roberto Javtoko atstovaujama Valensijos „Power Electronics“ (19/9) komanda, kuri išvykoje 74:63 (12:14, 21:20, 16:11, 25:18) įveikė Sevilijos „Cajasol“ (13/15) su Mindaugu Katelynu.
Robertas Javtokas
Robertas Javtokas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

R.Javtokas per 33 minutes pelnė 14 taškų (7/9 dvitaškių), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną metimą, išprovokavo 2 pražangas, kartą pats prasižengė ir dukart suklydo.

O M.Katelynas savo ekipai per 19 minučių surinko 2 taškus (1/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, po kartą blokavo varžovo metimą ir suklydo.

Nugalėtojams Duško Savanovičius dar pridėjo 14 taškų, Rafa Martinezas – 13, Omaras Cookas – 12.

Pralaimėjusių gretose po 13 taškų įmetė Juanas Triguero ir Louisas Bullockas, Tomas Satoransky ir Jose Urtasunas pridėjo po 9.

***

Aštuntąją pergalę iškovojo šešioliktą vietą užimanti Martyno Andriuškevičiaus Alikantės „Meridiano“ komanda, namuose 87:76 (22:19, 23:25, 23:13, 19:19) nugalėjusi keturioliktojoje pozicijoje esantį San Sebastiano „Lagun Aro GBC“ (9/19) penketuką.

Lietuvio indėlis į pergalę – 9 taškai, 9 po krepšiais atkovoti kamuoliai, 2 blokuoti varžovo metimai, 3 klaidos ir pražanga. Per 31 žaidimo minutę (30:50) M. Andriuškevičius pataikė 4 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 3.

19 taškų prie pergalės prisidėjo Kenny's Hasbrouckas, 17 – Thomas Heurtelas.

Svečių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Andy Panko, Davidas Doblas (po 18 tšk.) ir Jimmy Baronas (11 taškų).

Ispanijos ACB lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):