2014 10 15

„Rockets“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, Donatas Motiejūnas dvitaškius mėtė netaikliai

Pirmą nesėkmę ikisezoninėse NBA rungtynėse antradienį patyrė „Houston Rockets“ (3-1) komanda su Donatu Motiejūnu – svečiuose ji 99:107 (24:33, 28:33, 23:24, 24:27) nusileido „New Orleans Pelicans“ (2-2) krepšininkams.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Pauliaus Cuberos nuotr.

Hjustono komandos gretose D.Motiejūnas žaidė 21 minutę, tačiau labai netaikliai metė dvitaškius – įmetė iš vio 9 taškus (1/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir 3 sykius prasižengė.

„Rockets“ žaidė be savo lyderių Jameso Hardeno ir Dwighto Howardo. Pastarasis dėl kelio traumos praleido trečias rungtynes iš eilės.

„Pelicans“, kuriems tai buvo pirmos draugiškos rungtynės namie, pirmavo nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Anthony'is Davisas (8 atkovoti kamuoliai ir 4 blokuoti varžovų metimai), 15 – Ericas Gordonas ir Jimmeras Fredette'as, po 14 – Ryanas Andersonas bei Jrue'as Holiday'us, 11 – Luke'as Babbittas, 8 – Omeras Ašikas (10 sugriebtų kamuolių).

Po 13 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Kostas Papanikolaou ir Isaiahas Canaanas, 12 – Troy'us Danielsas, 9 -Trevoras Ariza, po 7 – Patrickas Beverley'is, Jeffas Adrienas bei Nickas Johnsonas.

Kiti antradienio NBA rezultatai:

„Cleveland Cavaliers“ – „Milwaukee Bucks“ – 106:100 (31:27, 20:26, 30:26, 25:21).

„Philadelpia 76ers“ – „New York Knicks“ – 77:84 (11:23, 18:22, 27:22, 21:17).

„Miami Heat“ – „Atlanta Hawks“ – 103:109 (31:16, 21:29, 18:43, 33:21).

„Oklahoma Thunder“ – „Memphis Grizzlies“ – 117:107 (23:32, 37:27, 32:24, 25:24).