2010 12 19

Rusijos čempionate – CSKA pergalė prieš „Chimki“ klubą

Rusijos krepšinio superlygos čempionate susitiko praėjusio sezono finalininkai Maskvos CSKA ir Maskvos srities „Chimki“. Pergalę 84:75 dvikovos pabaigoje išplėšė Ramūno Šiškausko ekipa.
Ramūnas Šiškauskas ir CSKA komanda dar turi teorinių šansų prasimušti į TOP-16 varžybas
Ataką baigia Ramūnas Šiškauskas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šie klubai jau nebeturi šansų patekti į antrąjį Eurolygos etapą, tad nacionalinio čempionato auksas bus pagrindinis tikslas. Šį kartą „Chimki“ aikštelėje vykusioje dvikovoje iki ketvirto kėlinio vidurio buvo neaišku, kuri komanda laimės.

CSKA buvo atitrūkę, tačiau šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis dėlto per penkias paskutines minutes CSKA sugebėjo įrodyti, kad didžiąją žaidimo krizę, atrodo, jau yra įveikę. R.Šiškauskas per 17-a aikštelėje praleistų minučių pelnė tik 2 taškus, o rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo 21 tašką pelnęs J.R.Holdenas.

Abu klubai Rusijos čempionate turi po 4 pergales ir 2 pralaimėjimus. CSKA pakilo į penktą vietą, „Chimki“ – 6-oje pozicijoje.

Būtent su „Chimki“ krepšininkais ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ žais paskutines Eurolygos grupės turnyro rungtynes.