-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2010 11 17

Sensacija Eurolygoje – autsaiderė „Spirou“ sutriuškino „Real“ milijonierius (papildyta 0.30 val., visi rezultatai)

Įspūdingą sudėtį turintis Madrido „Real“ (Ispanija) krepšinio klubas toliau niekaip negali įrodyti savo jėgos aikštelėje. Priešingai, trečiadienį Eurolygoje Ettore Messinos auklėtiniai patyrė skaudų pažeminimą Belgijoje. Karališkąjį klubą rezultatu 67:49 sutriuškino iki tol pergalių neiškovojusi Šarlerua „Spirou“ ekipa.
„Real“ (balta apranga) patyrė netikėtą pažeminimą
„Real“ (balta apranga) patyrė netikėtą pažeminimą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lygi kova rungtynėse vyko tik pirmame kėlinyje (15:12). Vėliau „Real“ įkrito į gilią duobę, nesugebėjo pelnyti taškų net keturias minutes iš eilės, o „Spirou“ susikrovė dviženklį pranašumą (28:14).

Tragiškai nuo atakuodamas – dvitaškiai (16/55 – 29 proc.), tritaškiai (1/15 – 6 proc.) – karališkasis krepšinio klubas nesugebėjo pasivyti varžovų ir buvo priverstas pripažinti jų pranašumą. „Real“ komandai B grupėje tai buvo antroji nesėkmė per penkis turus.

„Spirou“: B.Greenas – 14, B.Wrightas ir D.Malletas – po 11 taškų.

„Real“: F.Reyeasas – 12, D.Fischeris – 8, C.Tuckeri – 7.

Po „Real“ nesėkmės vienvaldžiu B grupės lyderiu tapo Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) klubas, kuris trečiadienį svečiuose 86:71 užtikrintai nugalėjo Romos „Lottomatica“ (Italija) ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtą pergalę.

Romos ekipai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

„Lottomatica“: A.Crosariolas 17, J.Heytveltas 13, D.Washingtonas 9 taškai.

„Olympiacos“: I.Bourousis  16 (10 atk. kam.), M.Teodosičius 15 (7 rez. perd.), V.Spanoulis 14 taškų.

6.Šarlerua „Spirou“ (Belgija)514342:362

Papildyta 0.30 val. A grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“, trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) ekipa. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai trečiadienį svečiuose 71:74 buvo priversti pripažinti Belgrado „Partizan“ (Serbija) krepšininkų pranašumą.

„Partizan“ ekipai tai buvo trečia pergalė per penkis žaistus mačus.

„Partizan“: J.Gistas 14 (11 atk. kam.), N.Jawai 13, D.Kečmanas 12 taškų.

„Caja Laboral“: S.Baračas 17, D.Loganas ir F.San Emeterio – po 14 taškų.

„Žalgiris“ savo rungtynes A grupėje žais ketvirtadienį. Aco Petrovičiaus auklėtiniai namuose kausis su Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda.

„Union Olimpija“ vėl laimėjo

Vienintelėse trečiadienį Eurolygoje vykusiose D grupės rungtynėse Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) grįžo į pergalių kelią ir namuose 72:68 pranoko Valensijos „Power Electronics“ (Ispanija) komandą.

Po penkių turų slovėnai savo sąskaitoje turi keturias pergales, o ispanai – keturis pralaimėjimus.

Lietuvis Robertas Javtokas pralaimėjusiesiems per 27 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvitšk., 4/6 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.

„Union Olimpia“: K.Pinkney 14, G.Jagodnikas 12, V.Ilievski, K.Gregory ir G.Shermadini – po 8 taškus.

„Power Electronics“: N.de Colo 16, O.Cookas 13, R.Javtokas 12.