„Šiauliai“ BBL čempionate ir vėl pralaimėjo

BBL čempionate Panevėžio krepšininkų nesėkmė
BBL nuotr. / BBL logotipas
0

Baltijos krepšinio lygoje dar vieną, jau trečią, nesėkmę patyrė „Šiaulių“ klubas. Šiauliečiai išvykoje 65:77 nusileido Tartu „Rock“ ekipai.

Per keturias jau sužaistas BBL Elito diviziono rungtynes Antano Sireikos treniruojama komanda iškovojo tik vieną pergalę. Šiandien vykusiose rungtynėse šiauliečiai tragiškai sužaidė antrąjį kėlinį, kurį pralaimėjo 12:24. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai jau pirmavo 43:25. Nors antroje rungtynių pusėje Lietuvos ekipa perėmė inciatyvą, vis dėlto pavyti atitrūkusių „Rock“ krepšininkų nepavyko – 65:77.

„Rock“ – „Šiauliai“ –  77:65 (19:13, 24:12, 16:18, 18:22)

Rezultatyviausias „Šiaulių“ gretose buvo 15 taškų surinkęs D.Gvezdauskas, po 13 įmetė R.Harris ir V.Šarakauskas.

Antrą pergalę Elito divizione iškovojo Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai svečiuose 70:60 įveikė „Valmieros“ penketą. Pirmą kėlinį „Nevėžis“ laimėjo 27:11. Antroje dvikovos pusėje žaidimo gijas savo rankose jau laikė šeimininkai, kurie trečiame kėlinyje pelnė 16 taškų, o „Nevėžiui“ leido įmesti tik 5.

P.Beliavičius pelnė 16, E.Dimša ir R.Alijevas – po 14 taškų.

Paskutinėse penktadienio rungtynėse Elito divizione „Ventspils“ 86:62 sutriuškino „TTU/Kalev“ klubą.

Šeštadienį žais du Lietuvos klubai: Vilniuje „Perlas“ susitiks su Švedijos „Dolphins“, o „Šiauliai“ išvykoje išmėgins jėgas su „Valmiera“.