2009 03 13

„Šiauliai“ BBL reguliarų sezoną baigė pergale

Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitinio diviziono reguliarųjį sezoną „Šiaulių“ krepšininkai baigė aukšta gaida – išvykoje 81:71 įveikė estų Tartu „Rock“ komandą.
Krepšinio komanda „Šiauliai
„Šiauliai“ BBL Elito divizione užėmė penktą vietą. / Tomo Tumalovičiaus/Reporteris.com

Šiauliečiams atitrūkti pavyko dar iki ilgosios pertraukos. Antrojo kėlinio antrąją pusę svečiai laimėjo 10:3 ir ilsėtis išėjo pirmaudami – 44:37.

32-ąją mačo minutę Audrius Danusevičius buvo padidinęs „Šiaulių“ atotrūkį iki 19 taškų (70:51), tačiau šeimininkai pasiduoti neketino. „Rock“ laimėjo 5 minučių atkarpą spurtu 15:2 ir iš „Šiaulių“ persvaros buvo likę tik 6 taškai (72:66). Visgi tada po du taškus pelnė Virginijus Praškevičius ir Gediminas Maceina, o „Šiauliai“ atitrūko nebepavejamai.

„Šiauliai“: Gintaras Kadžiulis 19, Virginijus Praškevičius 16, Stefhanas Hannahas 12, Mindaugas Kuzminskas 11, Vaidotas Pridotkas 8.„Rock“: Viktoras Sanikidze 23, George‘as Tsintsadze 14 (6 kld.), Tanoka Beardas 13 (13 atk. kam.).

Šiauliečiai iškovoję dešimtąją pergalę reguliariajame sezone užėmė penktąją vietą.