2009 05 15

„Šiauliai“ iškovojo LKL bronzą

Stefhonas Hannahas pelnė paskutinius 13 iš 15 savo komandos taškų ir „Šiaulių“ komanda šeštus metus iš eilės iškovojo trečią vietą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse.
LKL pusfinalio serija iki dviejų pergalių, pirmos rungtynės
Šiauliečiai iškovojo LKL bronzą šeštus metus iš eilės. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Penktosiose mažojo finalo rungtynėse penktadienį namie „Šiauliai“ 80:73 (19:21, 20:23, 20:12, 21:17) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:2.

Šiauliečiai laimėjo pirmus du serijos mačus po pratęsimo, bet tada patyrė dvi nesėkmes iš eilės. Penktoji serijos dvikova taip pat buvo atkakli iki paskutinių sekundžių.

„Neptūnas“ trečio kėlinio pradžioje pirmavo 10 taškų persvara, bet šiauliečiai greitai rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė. Mačo pabaigoje rungtynių didvyriu tapo S.Hannahas.

Antano Sireikos auklėtiniai atsiliko 65:66, kai S.Hannaho tritaškis išvedė šeimininkus į priekį. Per paskutines 4 mačo minutės amerikietis iš viso pelnė 13 taškų ir po mačo triumfuojantis šoko į komandos draugų glėbį.

„Šiauliai“: Stefhonas Hannahas 21, Saulius Kuzminskas (7 atk. kam.) ir Andrius Šležas po 14, Gintaras Kadžiulis 7. „Neptūnas“: Valdas Vasylius 26, Arvydas Eitutavičius 19, Martynas Mažeika 10, Paulius Morkeliūnas 8.